Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban nem repedt meg...

Múlt hónapban nem repedt meg egy tüszöm,41mm-es lett, kapok most tüszörepesztöt akkor meg fog repedni? És abból lehet baba?

Figyelt kérdés
A mérete már nem nött.Babát szeretnénk.Köszönöm
2011. febr. 8. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az már ciszta és nem tüsző. A múlt hónapban kellett volna megrepeszteni, mikor még csak 22-24 mm volt. Ez a 41 mm elég nagy. Clostyt vagy más hormont kaptál? Mert akkor végképp nagy felelőtlenség volt a dokid részéről, hogy nem a múlt hónapban repesztette meg. Olyat még nem hallottam, hogy erre tüszőrepesztőt adnak, inkább olyat, hogy megműtik. Nem tudom, hogy az injekciótól elpukkanhat-e, azt tudom, hogy magától akár igen, és mensikor távozik (jobb esetben). De én úgy gondolom, ebből már nem szabadul ki érett petesejt.
2011. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.A dokim rendes,akart tüszörepesztöt adni de 3 gyogyszertárba sem volt sajnos:(azota idöbe megrendeltem.Akkor ez a hónap tuti nem fog sikerülni hogy ott a ciszta?Jaj most nagyon elkeseredtem:(((Pedig a doki azt mondta hogy most megkapom a tüszörepesztöt és reméljük megreped és hogy abba vannak petesejtek(bocs ha rosszul tudom).Akkor duphastont nem is érdemes kérnem töle ha esetleg vékony volna a méhnyálkahártyám??Köszönöm!
2011. febr. 8. 14:51
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha kipukkan akkor az hol távozik?csak mert irta valaki azt hiszem egy doki hogy az nem a hüvelyen keresztül távozik.Ez hülyeség?Köszi
2011. febr. 8. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyen keresztül távozik a mensivel együtt. De attól mert van cisztád, még sikerülhet ez a hónap, ne keseredj el nekem! De ha sikerül, akkor nem ebből a 41 mm-esből fog, hanem abból, ami ebben a hónapban érik új tüsződ. A 41-esben már nincs semmi a következő hónapra. A dokid nem mondott semmit? Mert az a helyzet, hogyha van cisztád, nem is stimulálhatnak a következő hónapban, mert esélyes, hogy még nagyobbra nő a ciszta. Most egyébként nem nagyon értem, csak duphasont kaptál és mást nem? PCO-d van?
2011. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi és köszi a biztatást is.Nyáron szedtem duphastont és akkor terhes is lettem de a 12-héten meghalt:((((Clostit most nem kell szednem.A doki mondta hogy petesejtek vannak abba a cisztába,nem értem én se.Ő jo doki biztos ért hozzá.Köszi
2011. febr. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!