Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután együtt voltunk a...

Miután együtt voltunk a férjemmel hány napra ágyazódik be a petesejt? és mikor mutatható ki legelöbb teszttel és u. h. gal? Ultrahangon a petezsák látszik elöbb?

Figyelt kérdés
bocsánat a butácska kérdésért, de nekem nagyon fontos
2011. febr. 8. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Kb 3.-4.nap a beágyazódás,ekkor már a nagyon tuti tesztek kimutatják a terhességet.

Uh-n már 5hetest is kimutat ha van türelme megkeresni a dokinak,6hetesen pedig már a szívdobogástis hallhatod.

És igen először kb. 5hetesen a petezsák látszódik,majd benne a kis golyócska, a BABY!

2011. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A beágyazódás a megtermékenyüléstől számítva 7-12 nap.

A 12. nap környékén,de inkább a nem várt mensi napján mutatható ki teszttel,vérvétellel már pár nappal előbb is kiderülhet.Attól is függ,milyen a teszt érzékenysége.

2011. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A beágyazódás 7-10 nap, utána pár nap múlva lehet tesztelni, ezért szokták javasolni a 2 hetet vagy az elmaradt menstruációt. Az uh-n először a megvastagodott nyálkahártya látszik, ami még nem jelent semmit, majd felritkulás látható, ez már a menstruáció elmaradását követő pár napban meg van. Utána kell még egy kis idő kb egy hét, mire jól látható a petezsák, majd még egy hét, vagy esetleg kettő és már van szívhangocska is.

A pozitív teszt után csak 2-3 héttel érdemes dokihoz menni, mert úgy is visszarendel ha hamarabb mennél.

2011. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor lesarkítanám a kérdést :)

szex után hányadik nap mutatja az u.h a petezsákot?

tesztem már van +, de az .u.h. nem mutatott semmit.

lehet hülyeség de roszz előérzetem van , nagyon.

a mensim rendszertelen.

2011. febr. 8. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:

14 nappal az együttlét után mutatja ki a teszt leghamarabb, bár előfordul, hogy korábban is, de az nagyon ritka! UH-ra kb. a 6. héten érdemes menni...

Talán ha nagyon kíváncsi vagy 10 nappal utána vérből HCG tesztet lehet csináltatni, az hamarabb kimutatja, mint a pisilős tesztek...

2011. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hupsz most látom, hogy már több válasz is érkezett, bocsi...

Előző voltam...

2011. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a szex a mérvadó!! Hanem az ovuláció.

De mondjuk a 6. héten érdemes már uh-ra menni,akkor elvileg már van petezsák (kivéve ezalól,ha a cilusod végefelé volt ovulációd (mint pl nekem anno a lányommal).


A 6. hetet pedig az előző mensi első napjától kell érteni,mert ugye innentől számolják a terhességi heteket.

Tehát orvosilag már akkor két hetes terhesnek számítasz,amikor még csak meg sem érett az a petesejt.

2011. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14:57 és 15:13 ugyanaz a válaszoló voltam.

Még az jutott eszembe,hogy tök jó ha van már + teszted!!!

De ne stresszelj kérlek,mert az nem tesz jót.


Az,hogy semmit nem látott a doki,az azt jelenti,hogy megvastagodott nyálkahártyát sem?

2011. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten 8 mm-es petezsákom volt, két hétre hívott vissza a doki. 8. héten már volt szívhang.
2011. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tegnap voltam,szextől számított 24. napon.8mm-es petezsákot látott.
2011. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!