Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem azt, hogy soha...

Miért érzem azt, hogy soha nem lesz babám? Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdésnek tűnhet, de egyre inkább úgy érzem, hogy soha nem fogok teherbe esni. Ne értsetek félre, ezt velem nem az elkeseredettség mondatja, hanem egyszerűen ezt érzem. Minden próbálkozásnál tudva tudom, hogy nem fog sikerülni.

6 hónap sikertelenség után elmentem nődokihoz, aki elkezdett vizsgálódni. KIderült, hogy mind2 petevezetékem el van záródva. Ezt már megoldották, elméletileg már ez sem akadály.

Most Clostit szedet velem, hogy egy picit stimulálja az egyébként rendesen működő peteérésemet. Szedem a gyógyszert, de a belső hang azt súgja, hogy hiába.


2009. febr. 10. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ilyenekre gondolni.Zavard el a rossz kicsi énedet ilyenkor. :) Te ugyan olyan jogosult vagy édesanyának lenni,mint bármelyik nő a Földön.Én is voltam így nem rég. Nem vagyok vallásos vagy ilyesmi,de az önmagunkban való hit tényleg csodákra képes! :)

Sok Sikert! :)

2009. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se keseredj el, én már nagyon sok olyat hallottam, ha nem foglalkozik vele az ember, akkor könnyebben sikerül, mert nem stresszeli magát azon, hogy sikerül vagy nem. A pozitív hozzáállás a titka nagyon sok mindennek, hidd el, ha potimista vagy és elhiszed, hogy sikerülhet, sikerülni is fog! Nem szabad feladni!!!!!! Szorítok!
2009. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ugyanígy érzek, mint Te! 7 hónapja próbálkozunk, az orvos azt mondta minden rendben nálam, mégsem jön a baba. Sokszor már sírni tudnék, mikor pici babát, pocakos anyukát látok.

Ha késik a nem várt, már nem arra gondolok, hogy biztos baba, hanem, hogy a stressz miatt, vagy valami betegség miatt nem érkezik pontosan. Teljesen feladtam én is.

Mindenki biztat, hogy ne adjam fel, de én már teljesen lemondtam róla. Sokan azt mondják, ha lemond róla az ember akkor jön a baba, hát én már nem bízom ebben sem! Semmiben!

2009. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot el kell hessegetned az agyadból, mert addig tényleg nem jön a baba!

Az én történetem, hátha segít:

Fogigátlót abbahagytam, peteérés sehol.

Világ életemben nem volt rendszeres a mensim, és most is ezt mondogattam a páromnak, hogy nem is én lennék, ha minden működne, és úgy érzem, nekünk nagyon nehezen fog összejönni a baba, akár sok-sok év után csak...

A párom ilyenkor megpróbált leállítani, ő mindigvégig pozitívan látta a dolgokat. Aztán közel 1 év alatt elegem lett a saját hozzáállásomból, és úgy fogtam fel, hogy jönni fog, ha itt az ideje, nem védekezünk, nem tudunk ellene tenni semmit, majd jönni fog. Ez tény. De mikor? Mikor? Ha itt az idő. Mert KÉPES vagyok rá, mensi volt már valaha, igaz a fogi után semmi, de előbb utóbb vissza kell állnia ennek, a szervezet nem lesz örökké buta...

Elhittem, hogy én is anya leszek egyszer. Ennyi. Ennél több nem kellett.

Jött 2 hét cicifájás, ami eddig nekem sosem szokott, valahogy ez más típusú, - és én, aki annyit teszteltem feleslegesen, eszembe sem jutott, hogy baba lehet. A párom lepett meg egy teszttel, ő érezte. Pozitív lett. Mert pozitívan gondolkoztam!

2009. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad így gondolkodnod,hiszen a fizikai akadályok már elhárultak,gondolj arra,h semmi akadálya,h babád legyen!A closti segíteni szokott!Legyél még egy kis türelemmel.Nekünk is a 7. hónapban sikerült,mikor már kezdtem azt hinni,h valami gond van,pedig volt minden hónapban p.é.,mégse fogant meg.Aztán ittam a cickafark és palástfű teákat.A cickafarktól erősebb,érettebb lesz a petesejt,a palástfű pedig vastagítja a méhnyálkahártyát,hogy könnyebben beágyazódhasson a babóca.Lehet véletlen is,de én ennek tulajdonítom,hogy a 7. hónapban teherbe estem.Drukkolok!
2009. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel!!!7 hónapja próbálkozunk a férjemmel, de eddig még semmi...Van peteérésem (hőmérőzök),szinte napra pontosan jön meg, fogi gátlót sosem szedtem.És mindezek ellenére semmi.Persze, azért én is kiakadok néha,hogyha minden rendben, akkor miért nem jön össze??De ha negatívan gondolkodsz,az csak "odavonzza" magadhoz a többi negatív dolgot...

Próbáld meg a "nemgörcsölök" hozzáállást.Én most ezt a szemléletet követem, hátha beválik.

2009. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok.Én együtt alkalmaztam a cickafarkfű és a palástfű teákat.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.
2009. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtatok!!
2009. febr. 12. 07:30
 9/9 anonim válasza:
Mi 4-éve probálkozunk és nemadtuk fel nemis fogom csakmár nemálok neki olyan görcsösen azt nemszabad.
2009. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!