Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák!...

Terhességi cukros kismamák! Mikorra állt át a szervezetetek a diétára? Mikortól nem éreztétek gyengének magatokat? Ma va n az első napom a diétával, de nagyon gyxengének és fáradtnak érzem magam. Vagy a front miatt van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a front. Most csinálom végig a negyedik GDM-s terhességem, de nem voltam gyenge a diéta miatt. Sőt! Persze át kell állni ilyenkor lélekben is, hogy mire szabad vágyni. Harmadik és a mostani negyyedik várandósságomnál az első pillanattól diétáznom kell. Harmadik babám születése után fél kilóval kevesebbet nyomtam, mint terhesség előtt. Mondtam is, hogy ez az igazi fogyókúra. Szülés után viszont sokkal több energiám volt. Ja és a harmadik babám volt eddig a legnagyobb. A 180-as diétából összeszedte amire szüksége volt. Bocs, hogy hosszú lett, de a terhességi cukor nálam már-már rutin.
2010. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!