Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek azt, hogy...

Mikor éreztétek azt, hogy kisbabát szeretnétek? 21 éves lány vagyok párommal 2 éve vagyunk együtt és már most úgy érzem, hogy babát szeretnék. Persze még nem akarunk belekezdeni a baba projektbe.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok a párom 24,4és fél éve vagyunk együtt de ő még nem szeretné a babát de én örülnék neki.Ez van majd lesz amikor ő is késznek érzi magát rá,nem fogom rá erőltetni,hogy most igenis teherbe fogsz ejteni mert nem szeretném ha egyedül álló anyaként végezném,szóval akkor jöjjön a baba ha mindketten érettek vagytok rá.
2011. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én év végén töltöm a 21-et, és pontosan úgy érzek ahogy Te. Viszont én már nagyon régóta vágyok egy babára, kb. 18 éves korom óta (ennek az okát konkrétan nem tudom megmondani). Akkor még túl fiatal voltam és nem volt meg hozzá a partnerem se... :) De majd idővel minden rendeződik és jöhet a baba is. :)
2011. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! 21 éves vagyok,a férjem 20.most 38 hetes terhes vagyok,igazából nem terveztük,bár mindig is hamar szerettem volna babát.Most főiskolások vagyunk,meg mellette dolgoztam,meg a párom is.Úgy gondoljuk minden megvan a babának amire szüksége van,nagyon szeretjük is egymást.Sokszor kapok bántásokat,mert,hogy fiatal anyuka leszek,de nem foglalkozom ezekkel,mindkettőnk lelkiismerete tiszta, a baba most akart jönni,hiányt szenvedni nem fog semmiben,és mire óvodás lesz addigra meg lesz a diplomám,meg a két szakmám.Úgy gondolom jó dolog lesz fiatal anyának lenni, a gyerek mellett is rengeteg dolgot lehet csinálni,egy gyerek nem azt jelenti,hogy véget ér az élet csak a hétköznapok maradnak.Persze biztos nem lesz könnyű,de hát az életben semmi sem könnyű.
2011. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szivesen fogadok újabb véleményeket.

Párom is szeretne már babát, de Nekem még ott van a suli, júniusban végzek. Meg persze megfelelő háttért akarunk teremteni elsőnek a csöppségnek.

2011. ápr. 10. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Én 17 éves korom óta szeretnék babát. Mindig is fiatalon akartam az első babát, úgy 25 éves koromig. 1 évvel ezelőtt megismertem a párom, 2 hónap után össze költöztünk, utána megbeszéltük a baba témát, hogy mikor szeretnénk, tudjuk e most vállalni, fel vagyunk e készülve. És tudtam magamról, meg a páromról is hogy igen készen vagyunk rá. Karácsonyra már volt egy pozi tesztem, ami első próbálkozásra eredményt mutatott. Nyárra várjuk a babát, de azóta már házasok is vagyunk. Én 23, férjem 24 éves :) Sulim meg van, 2010 nyarán érettségiztem le. Szakmám is van, párom dolgozik. Szerencsére meg van minden ami kell, ezek mellett, még segitségem is van.
2011. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Engem édesanyám fiatalon szült, úgyhogy korán eldöntöttem fiatalon szeretnék szülni. Májusban töltöm a 22, leendő férjem 40. Két éve vagyunk együtt, kb. egy év után döntöttük el, hogy babát szeretnénk. :):) 22 hetes vagyok, és nagyon boldog, szerelmes Kismama! Az esküvőnk még a baba születése előtt lesz, legalábbis szeretném, ha nem lesz bármi gondom...:)

Szerintem nem korhoz kötött a szülés, hanem felelősség érzet, gondolkodásmód, és hasonlók alapján kell dönteni, hogy mikor szeretne valaki szülni.:)

sziasztok!!!

2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25 felett bőven
2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

23 éves vagyok a férjem 25.6éve vagyunk együtt.Kb 3 éve érzem,hogy jó lenne egy baba...

De csak mostanra jutottunk el odáig,hogy a háttért is biztositani tujuk.

Illetve nekem fontos volt,hogy előtte egy két dolgot megtegyünk.Pl:Esküvő,nászút,egy kis munka, iskolák,lakás stb...

Sztem ez nem korfüggő ha ti úgy érzitek akkor hajrá:)

30hkm

2011. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De durva ,mindenhol azt olvasom hogy 30 felett akarnak gyereket ti meg ilyen fiatalon.

Ahm,és a sulit hogy fejezitek be ha ennyi idősen már babán gondolkoztok?

2020. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

6

Ez komoly negyven éves a férjed,mit akarsz egy öreg embertől.😂😂

Jézusom,ti lányok hogy kétségbe vagytok esve,anyirs akartok egy babát hogy inkább össze jöttök egy bácsival csak hogy legyen🤣🤣🤣

2020. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!