Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapja próbálkozunk, eddig...

6 hónapja próbálkozunk, eddig mindig tudtam, hogy meg fog jönni. Miért?

Figyelt kérdés
Mosolyogva olvasom amikor irjátok hogy a nem várt előtt tesztel valaki,én mindig tudom hogy meg fog jönni.Egy héttel mensi előtt folyamatosan görcsöl a hasam,fáj a mellem,sokat pisilek ,fáj a derekam,mindig aludnék és állandóan éhes vagyok...ez nálam mind pms tünet.Sokan azt irják erre hogy biznak benne hogy babásak mert ezek a tünetek.Már megint 1 héttel a mensi előtt vagyok és minden megy sorba..:( én már ilyenkor magam alatt vagyok és 100%ba tudom hogy ez mensi.Ti mit gondoltok erről ?igazam van?
2009. febr. 10. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mind-mind PMS, igen, de a terhességi tünetek is azonosak.

Neked nagyon nagy meglepi lesz a baba, mert szerintem nem fogod gyanítani ennyi PMS tünet mellett... :)

Nyugi, egyszer csak nem fog megjönni!! :)

2009. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. febr. 10. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,fél éve próbálkoztunk és minden hónapban jöttek a pms tünetek:alhasi fájdalom,mellfeszülés,ingerlékenység stb.Aztán a 7. hónapban is jött minden tünet,azzal a különbséggel,hogy a mellem nemcsak oldalt fájt,hanem a bimbóm is hihetetlenül érzékeny lett,szinte fájt,ha hozzáért a ruha.Nem is jött meg és két nap késés után pozitív lett a teszt.Azóta 30 hetesek vagyunk és sok kismama mondta,hogy ő nem is gondolta,h terhes,mert minden olyan volt,mint mensi előtt szokott,csak nem jött meg...szóval szerintem ne csüggedj,még bármi lehet.Egyébként én abban a hónapban estem teherbe,mikor úgy döntöttem,kipróbálom a cickafark és palástfű teákat.Már kezdtem aggódni,h valami gond lehet.Gondoltam,ártani nem árt,ha iszom a teákat,igaz észrevehető problémám nem volt előtte,mert rendszeres volt a ciklusom,ovu teszt szerint p.é-m is volt,mégse jött össze 6 hónapig.Lehet véletlen is,de szerintem a tea segített,mert pl. a palástfű erősíti a méhnyálkahártyát így segítve a beágyazódást.Nem szabad feladni!!!!
2009. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szió! Én pont ugyanebben a cipőben járok,mint te. Pontosan ilyenek a tüneteim és már 1 héttel a nemvárt előtt jelentkeznek. Mi 7 hónapja próbálkozunk, de nem adom fel... Iszom a málnalevél, cickafark és palástfű teát.Sok jót olvastam róluk, ha még nem próbáltad, tudom őket ajánlani.
2009. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, jaj de jó volt ezt olvasni:)
2009. febr. 10. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom vigasztal-e, én több mint egy éve próbálkozom és szintén mindig tudom hogy mensi jön. Szinte már peteérés után 3-4 nappal.:( Mindig minden ugyanolyan néha jön még bele egy kis extra, hogy egy picit reményt keltsen. Aztán mensi előtt két nappal már biztosra veszem. Mindenki mondja ne izgulj biztos nem jön meg. Hát én meg mondom hogy elég régóta figyelem a testem és biza meg fog jönni.:( Sajna eddig mindig nekem volt igazam.

Én is 2 hónapja iszom a palástfüvet meg elevitet is szedek azt már jó régóta. Nekem az orvos azt mondta 1 év alatt a párok 80%-a esik teherbe és semmi bajuk nincs. Hát amilyen peches vagyok én a 20-ba leszek. Igaz élesbe mi csak 2 hónapja próbálkozunk. Az előtte való egy év sajnos csak időpocsékolás volt mert kiderült hogy van egy betegségem ami miatt nem tudott megtapadni sose a manó. Szóval mi most indultunk újra hogy megoperáltak. Bár ez az 1 év nem múlik el nyomtalanul nekem. de hátha most már nekünk kell jönni.


Hajrá lányok. Idén még én is dadálni szeretnék egy csöppséget.


szorítok

2009. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!