Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagykanizsán Dr Zsirai Zsolt...

Nagykanizsán Dr Zsirai Zsolt Nőgyógyászt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Elérhetősége?Létszi irjatok róla.8 honapja probálkozunk.
2009. febr. 10. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hozzá jártam magánrendelésre ott nagyon aranyos de nagyon pézhéhes!Nekem se jött össze a babo több mint 5éve mikor elkezdtem hozzá járni és most van egy 4hós pici tündérem.A kórházba van magánrendelése az 5-iken.Kedd csütörtök fél4-től 5-ig de én már 3-kor oda szoktam menni,mert nagyon sokan járnak hozzá,és elöbb el is kezdi a rendelést.És 5000ezerbe kerül.Remélem tudtam segiteni és drukkolok,hogy hamarosan anyuka lehess.
2009. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyos vagy!És miért sikerült olyan sokára a Baba?Mennyi idő után mentél dokihoz?Én már voltam,csinált hüvelyi ultrahangot,azt mondta minden rendben.De nekem már sok ez a 7 honap:(
2009. márc. 3. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Én nagyon sokáig jártam Marcaliba orvoshoz,ahol megállapitoták,hogy nincs peteérésem.Kaptam rá gyogyszert de semmi eredménye nem volt a doki szerint ezért azt mondta valószinű nem lehet soha babom,vagy csak mesterséges úton.Utána kezdtem el járni a Zsiraihoz.Ahol ujjab vizsgálatok+gyogyszer következet,és azt mondta ha nem segít akkor tényleg marad a beültetés.Mikor ezt mondta teljesen lemondtam a babárol de rá fél évre pozítiv lett e teszt amit nem is akartam elhinni,ugyhogy csináltam mégegyet.Neked is kitartás és hidd el sikerülni fog!Egyébként a ZSiraihoz jársz?
2009. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia mi van Veled,összejött a baba??
2010. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!