Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud jó Nőgyógyászt...

Valaki tud jó Nőgyógyászt Nagykanizsán? Szerintetek használ a cickafarkfű tabletta? Sárgatesthormnra hatással van? Helyrehozza a menzeszt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen célból keresel orvost?

1 orvos van, akihez tuti nem mennék, ez a Zsiray. Ha most kéne választanom, akkor vagy a Füle vagy a Tucsek. Vagy az Orosházi.

Az én vérzésemet a barátcserje tette rendbe.

2010. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is olvastam erről amit mondasz.Ki ajánlottaa barátcserjét?Primenst mondtak nekem.Tul hosszu ideje tart a menzeszem és az miatt kellene doki
2010. nov. 3. 14:18
 3/14 A kérdező kommentje:
Tucsek az jó nőgyógyász?
2010. nov. 3. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Én Zafírt szedtem. Barnáztam és nagyon rendszertelen volt a vérzésem, 20-50 nap között bármikor megjöhetett. 2 hónap alatt, napi 2*1 rendbe is tette 28-29 naposra.

Tucsek kicsit mogorva, de szerintem az egyik legjobb nőgyógyász Kanizsán. Ilyen problémára még az Orosházit ajánlanám.

Eddig kihez jártál?

2010. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tucsekhez szoktam menni ,elküldött hormonlaborra meg minden semmit nem talált pajzsmiriyen kivül.Mondta hogy nem jön rendbe mennyek vissza.Nekem szimpinek tünt.Neked ő ajánlotta?És írt fel Duphastont olyankor 2 hónapig jó a mensi
2010. nov. 3. 14:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha visszamennék szerintem lehet ezt ajánlaná.Premens is jó lehet nem?Az is hasonló kapszula
2010. nov. 3. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Én saját magamtól kezdtem el szedni, mert ha lehet, akkor inkább szedek egy gyógynövényes készítményt, mint gyógyszert. Amúgy itt az oldalon olvasgattam róla véleményeket, tapasztalatokat, és ezért kezdtem el szedni. a teákat én nem szeretem, ezért a cickafark és egyéb társai nálam kiestek.
2010. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted kezdjem el szedni?Vagy mennydek el a dokihoz is azért?
2010. nov. 3. 14:39
 9/14 A kérdező kommentje:
És most is szeded még?Vagy meddig lehet?
2010. nov. 3. 14:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát az én esetem elég bonyolult volt.

Elkezdtem szedni és már az első hónapban 28 napra jött meg, és csak nagyon kicsit barnáztam, de gondoltam még egy doboz nem árthat. Pár nappal azelőtt mielőtt elfogyott volna kiderült hogy terhes vagyok, így azonnal abba is hagytam.

Én a helyedben lehet, hogy most nem mennék vissza, hanem csinálnék egy 1-2 hónapos kúrát.

2010. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!