Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem jó nőgyógyás...

Ajánlanátok nekem jó nőgyógyászt Nagykanizsán?

Figyelt kérdés

Akinek magánrendelése is van.

Köszönöm!


2010. okt. 26. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezet kérdezel :-D de komolyra fordítva a szót. akik jobbak, azoknak itt nincs maradásuk :-( talán Orosházi doktort tudnám ajánlani, de könnyebb lenne, ha mesélnél arról, milyen típusú orvost szeretnél. higgadtabb, nyugodtabb vagy közvetlenebb, akivel dumálni, viccelődni is lehet? esetleg hölgyet? bár a doktornővel nekem nincsenek jó tapasztalataim, nagyon hangulatember, de állítólag jó szakember, csak én nem találtam biztos közös hangot vele, bunkó volt, na. többször is, de hát van ilyen és nem is magánrendelésen fordult elő ez. ja, és ő messze földön híres arról, hogy elég pontosan tud magzati súlyt becsülni :-)

minden doki másban jó itt, de összességében nekem nem sikerült választanom, mert nem sikerül emberszámba venniük az embert :-( ráadásul, ha rajtuk múlt volna, lehet már nem lenne baba a pocakomban, annyira nem érdekelte őket, hogy mi van. a nővéreknek az osztályon viszont ezúton is küldök ezer hálát és köszönetet :-)

2010. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)

Gőgöshöz jártam, de igazából vele sem voltam túl elégedett. A kisfiammal Ő csinálta a terhesgondozást. Ha magánba mentem akkor bármilyen kérdésre válaszolt, a tanácsadáson viszont szinte alig voltam bent a rendelőben olyan gyorsan cserélődtek a kismamák. Szülés előtt befektettek, és soha még csak rám sem nézett. Nekem Ő túl pénzéhes.

Zsirayhoz semmi pénzért nem megyek!!!

A többiekről nem sokat tudok, ezért kérdeztem meg itt, hogy kit ajánlanátok. Milyen orvost keresek? Nem érdekel, ha nem ér fülig a szája, és nem mondja el a családja 20 éves történetét, de lelkiismeretes legyen, és szánja rám az idejét ha megfizetem.

Kora terhes vagyok. Azt sem tudom, hogy a tanácsadás most hogyan működik. Ahhoz megyek akihez akarok? Mert már ugye nincsenek ott a védőnők?


Írnál nekem pár infót az orvosokról? Őszintén!!!

Esetleg arról tudsz valamit, hogy a Gőgös helyére lesz új orvos?


Bocs a sok kérdésért, de máshogy sajnos ezeket az infókat nem tudom meg!

2010. okt. 26. 22:07
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én a Füle főorvoshoz járok magárendelésre a Kisberki utcába. Nagyon korrekt és jó orvosnak tartom, tökéletesen megbízom benne. Nem az a túlaggódós,de nagyon alapos amit megmond az úgy van. Csak jót tudok róla mondani. Egyébként találkoztam a többi orvossal is a tanácsadóban és normálisak. Igazából valakihez járni kell tanácsadásra, ezt Neked kell eldönteni, hogy kihez mész. Nem szimpátia alapán választottam orvost, hanem szakmai tapsztalat alapján. Mint írtam én nagyon megvagyok elégedve. Remélem hasznos lesz számodra amit leírtam.

2010. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat, igen, hasznos volt!

A Füle az egyik aki még fent maradt a rostán, a másik pedig a Szabó. Ezen a héten eldöntöm kihez megyek, és jövő héten meg is látogatom.

Füle mellett szól, hogy van tanácsadása, és ha szerencsém van, akkor nem is kell másik orvossal találkoznom. Szabó viszont azért szimpi, mert azért mégiscsak Ő az osztályvezető, és mindenki úgy ugrál ahogy Ő fütyül. Viszont nincs tanácsadása.

2010. okt. 28. 14:27
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én nem javoslom a Szabót. A Füle nem az a típusú orvos aki megijed a saját árnyékától. Ha valami komplikáció van akkor Ő is végezhet önállóan műtétet, mert főorvos, nem csak a Szabó. Érdemes minden féle képp olyan orvost választanod akiben megbízol és szakmilag is oott van, mint írtam Neked én így választottam. Örülök, hogy az előző válaszommal tudtam segíteni.
2010. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez miatt gondolkodom kettejük között. Mert mindkettőt nagyra tartom szakmailag, és bármi van, nem kell engedélyt kérni senkitől, nem megy vele az idő. Kisfiamnál császározni kellett, és hívták a Szabót, mert az Ő engedélye nélkül ugye nem lehet. A vége az lett, hogy Ő műtött, és nagyon meg voltam vele elégedve. Ezért hajlok inkább Őfelé. De visszatart, hogy tanácsadásra viszont máshoz kell menni.
2010. okt. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!