Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortuszt hány éves korig...

Abortuszt hány éves korig lehet végeztetni?

Figyelt kérdés
Van olyan,h már nem engednek abortuszt egy bizonyos év után,vagy csak 18éves kor alatt lehet??
2011. febr. 8. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem anno nappali tagozatos egyetemistaként,anyum egyedül nevel és egy fillérrel nem akarták olcsobban megcsinálni.Ha gyesen vagy gyeden vagy akkor lehet olcsobb...s igen 30ezer. S utána sz@r lelkileg... 25,most 9hós kiscsaj anyuja.
2011. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mért, hány éves vagy? amúgy kortól független a dolog
2011. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát még nem biztos,h az vagyok:( 20éves
2011. febr. 9. 05:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia Bocsánat hogy ilyet kérdezek ha nem akarod akkor ne válaszolj de esetleg anyagi helyzeted miatt nem szeretnéd megtartani ha terhes vagy? vagy apuka nincs már veled vagy esetleg egyszeri kaland volt és becsúszott?ne haragudj a kérdésemért de mindig érdekelt ez a dolog hogy miért csinálja sok ember végig az abortuszt pedig nagyon nagy megrázkódtatás nagyon sok embet azt mondja hogy mekkora érzelmi sokk neki várom válaszod üdv egy 21 hetes kismama
2011. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Még nem régóta vunk 1ütt és az anyagi helyzetünk sem engedné meg:( tudom,h nagy megrázkódtatás,és remélem ,h nem vagyok terhes mert nem szeretném ezt tenni:(
2011. febr. 9. 18:42
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán védekezni kellett volna.....szégyelld magad
2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én tudom ,h mi volt sajnos,de nem kioktatást kértem
2011. febr. 9. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!