Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hátam mögött a nejem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hátam mögött a nejem tud abortuszt végeztetni? Milyen jelei vannak ha igen.

Figyelt kérdés
Ő már nem szeretne gyereket de én igen, nem védekezünk még sem esik teherbe. Gyógyszert nem szed, ez tuti! (7hó)
2010. márc. 6. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De, hogyha 18 éves felüli személy, akkor bizony tud, bár szerintem most nem ez a helyet áll fent.
2010. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Abortusz után 6 hétig(ha jól emlékszem) tilos szexuális életet élni(legalábbis vaginálisan mindenképp, a fertőzések miatt), valamint gyakori és erőteljes barnás váladékot bocsát ki(a vér és egyebek kiürülése a szervezetből). Szerintem kizárt, hogy ha odafigyelsz a feleségedre, ne vedd észre!

Ezenkívül abortusz után a szervezet igyekszik pótolni a hiányt, tehát fokozottan fennáll a lehetősége annak, hogy újra teherbe essen.

Van már közös gyereketek? Ha tényleg nem szed gyógyszert, akkor inkább csak a valamelyikőtök részéről fennálló meddőséget tudom elképzelni...


Sh.

2010. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy meddő, de nem feltétlenül kell gyógyszert szedni van erre sima kúp is...
2010. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne a nejed után nyomozz, hanem gondolkozz el rajta, hogy mi a f*szé' nem védekeztek, ha ő nem akar gyereket.

Egyébként lehetetlen, hogy ne tűnjön fel egy abortusz. Pláne, ha még szexuális életet is éltek.

2010. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz után egy jó darabig tilos a szexuális élet, így ebből észreveheted. Nyilván ő is tudja, hogy előbb utóbb terhes lesz, ha nem védekeztek így nem biztos az, hogy nem szeretné. Biztos vagy benne, hogy nem szed semmit? Nem olyan egyszerű észrevenni azt ha egy nő tablettát szed.
2010. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
már van kettő,és nem nyomozok utána csak oda figyelek rá mert szeretem!
2010. márc. 6. 22:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem szed gyógyszert? Lehet, hogy tagadja de attól még szedhet.

Illetve vannak injekciók is, csak 3-4 havonta kell beadatni, és kész.


Szerintem inkább beszélj vele miért nem akar gyereket.

2010. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondom, hogy nem meddő ő , ha már van két gyereke, tehát védekezik ő valahogy. Szerintem gyógyszert szed, hidd el remekül el lehet titkolni az ilyesmit, és jól mondja az előző, injekció is van. Akár spirált is rakathatott fel, azt sem vennéd észre, vagy akár végleges fogamzásgátláson is áteshetett.
2010. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Így van, az abortusz igen-igen valószínűtlen, mert:


- fáj

- nem tudnátok sexelni (nem azért, mert nem szabad és az asszony nem vállalja a kockázatát, hanem mert K*VÁRA FÁJNA neki)

- több abortusz után egyszerűen nem vállalná az orvos


Amúgy még millió módon védekezhet:


- tabletta : simán nem veszed észre, munkaidőben szedi

- Spirál : alapból belül van, semmi jele

- Injekció: pár havonta kell beadni, semmi nyoma

- Bőr alatti implant 6 havonta kell cserélni, annyi nyoma van, mintha megkarcolta volna az alkarját valamivel, kb 2 nap alatt begyógyul

- sterilzálás

2010. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira aggódsz érte meg szereted stb., akkor miért nem beszélitek meg az ilyesmit? Jól írták az előzők, nem is kell abortusz neki, rengeteg módja van arra, hogy úgy védekezzen, hogy te nem tudsz róla, észre sem veszed...
2010. márc. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!