Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mestruáciom helyett, fehér...

Mestruáciom helyett, fehér folyásom van. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Ugyan ugy fáj mindenem mint amikor megvan.A hasam alja,meg felvok püffedve,melleim fájnak párnapja.Lehet terheség?
2009. febr. 10. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet! Tesztelj!
2009. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen,de hánynap mulva teszteljek??most vok 28 napban,mikor megkellene jönnie.Inkább elöbb jönn meg mint késöbb,ezért nemtudom,hogy most mivan.Lehet korán kérdeztem?szeretnénk már babát.
2009. febr. 10. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ma kellett volna megjönnie, holnap tesztelhetsz egyet nyugodtan. A tüneteid alapján simán lehet terhesség, nekem ugyanezek voltak és pozitívat teszteltem. Drukkolok:)
2009. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösszike szépen :))) hát remélem mert már régota szeretnénk.De a felpuffadás az nembaj,szerinted lehetek terhes?Aszt mondták akkor megfog jönni...mert felvok puffadva.Sürü folyásod volt?mert nekem ma az van.
2009. febr. 10. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is sűrű, sok fehér folyásom volt mensi helyett. Nyugodtan tesztelj reggel, de ha negatív, akkor se kenődj el, mert lehet, hogy később fogant és kell még pár nap, hogy a hcg-d megemelkedjen olyan szintre, amit már a teszt is kimutat.

Remélem baba lesz, írd meg mi lett az eredmény!

2009. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél????
2009. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem,megszeretném kérdezni,hogy te hogyan számolod a piroskát,mikor megjön,vagy mikor elmulik onnantol?mert én ugy tom,hogy ha megjön onnantol számolom a 28 napot.....
2009. febr. 11. 15:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, onnantól számolod, mikor megjön. Tehát az első piros nap, a ciklus első napja.

Teszteltél már?

2009. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mégnem nem teszteltem,mert tavaly álltalában ugy jött meg,hogy 10én és minden honapba pont 10én.Ezért gondoltam megvárom a 13át,mert multhonapba akkor jött meg.De még mindig semmi.Fehér folyásom az van,föleg a pisilok akkor látom.De nemfáj a mellem.Szerinted lehet terheség?
2009. febr. 13. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint 30-31 napos ciklusaid vannak, ami múlt hónapban kitolódott 34 napra.

Még lehet baba és havi is. Ha nem jön meg most hétvégén, tesztelj egyet hétfő reggel. Aztán írd meg ám, mi lett! :-)

2009. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!