Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett sűrű fehér...

Mensi helyett sűrű fehér folyás mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a mesim, egyéb tünet nincs, két teszt negatív, a legutóbbi tegnap reggeli x epil.
2011. szept. 27. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, de nekem is ez a problémám. 1 hete késik, fehér folyás, nincs tünet, és nálam is 2 teszt negatív.

valószínű hogy valami hormon probléma lehet, vagy ha gyógyszert szedtél ebben a hónapban /pl: antibiotikum, láz és fájdalomcsillapító/ ezek is eltolhatják.

én pénteken csinálok még 1 tesztet ha addig sem jön meg.

2011. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csajok,ugyanez van nekem is,csak nekem 2 hete késik...
2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is,de nálam baba volt a dologban:)

Azóta 20 hetes terhes vagyok, és még mindig tart a sűrű fehér folyás, és jóval több van, mint eddig.

2011. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És neked egyből kimutatta a teszt?
2011. szept. 27. 16:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Hali csajok! Mi újság nálatok?? Nálam egyenlőre semmi jele a mensinek, viszont a folyás egyre több.Tesztelt már valaki azóta?
2011. szept. 28. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Na csajok,mi lett azóta???? Nekem 2 napja késik,semmi mensire utaló mellfajas vagy ilyesmi. Ma reggel teszteltem negativat. És elég sok feher krémes,testapoloszeru valadekom van. Ami sztem máskor nem szokott! Veletek ezek utan mi történt?kiváncsi vagyok:)
2012. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

sziasztok

tudok nekem segiteni abban hogy 1 hete kesik a menstruaciom es par napja ilyen feher kremes folyasom van tesztet csinaltam negativ lett.

akkor most mi van?

2013. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 3 napja késik, ma teszt negativ. Èmelygek, krèmes folyásom van. Ha valakinek baba lett írjon.
2017. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!