Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettegek a csalódástól! Mit...

Rettegek a csalódástól! Mit tegyek, hogy ne érezzem magam terhesnek?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta már,hogy minden hónapban csak a csodát várom,de még csak a menzim se késik soha!Most még három nap a havi vendégig,de a mellbimbóim,olyan érzékenyek mint még soha,a hasam meg puffadt,és szurkál.Rengeteget bírnék enni.Ezek a tünetek nem jellemzőek rám,ezért is érzem azt,hogy babát várok,ugyanakkor rettegek a csalódástól!!!Mit tegyek,hogy ne érezzem magam állapotosnak?????????Esetleg teszteljek???puszi
2008. jan. 30. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg, tereld el a gondolataidat erről a témáról. A mensi kimaradása után meg tesztelj, de reggeli elsőből. Drukkolok.
2008. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem tudok nagy dolgot mondani biztos mindenki azzal traktál csak nyugi majd sikerül....de tényleg így van.csinálj nyugodtan egy tesztet ha azt mondod ezek a tünetek nem jellemzők rád lehet most baba van a dologban.az emberi szervezetnek felkell készülnie egy kis babára nem úgy működik hogy akkor jön feltétlen ha mi akarjuk de lehet te még csak most készültél fel erre a babára.sok sikert
2008. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!Nagyon aranyosak vagytok!
2008. jan. 30. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ismerős az érzés... Azzal a különbséggel, hogy nekem még rendszertelen is a ciklusom. Volt úgy októberben, hogy 60napig nem menstruáltam, és mégsem voltam terhes, csak nem volt peteérésem az első 30napban, utána viszont, kb a 46naptól iszonyú mellefszülsé, és MINDEN TÜNET megvolt, de mégsem voltam terhes, és egy csomó pénzt költöttem el tesztekre is... Nagyon nehéz... de nekem azt hiszem az tette be a kaput, hogy clostylt is elkezdetem szedni, mégse jött a bébi. Szóval belefáradtam a dologba, és , mint annyi kismama ajánlotta erőt vettem magamon, hogy ne gondoljak rá, mert akkor majd jön, meglepetésszerűen. Szóval szerintem te is tedd ezt, élvezz ki minden percet a pároddal, akkor legyetek együtt, mikor jól esik, és akkor a baba is jönni fog, ha te is nyugodt vagy! Most úgy érzem én is, hogy nem görcsölök, hanem el sem tudom képzelni, hogy terhes vagyok. Minden tünetet figyelmen kívül hagyok... Nehéz, és sokszor gondolok rá, de hogy mégis de jó lenne. De meg kell próbálni. Tesztelni még túl korai lenne, bár ha neked ilyen pontos (szerencsés vagy) akkor akár ha már egy napot késik, tesztelj, mert nagy eséllyel már kimutatja, ha pozitív. Jó minőségűt vegyél és reggeli első vizeletből csináld! Sok sikert!!
2008. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!Már én is nagyon belefáradtam!Majd jön a baba ha akar!köszi mindent!puszi
2008. jan. 30. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy sikerült-e már a baba-projekt?
2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!