Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 1 hónapos terhesnek...

Egy 1 hónapos terhesnek mennyire látszik a pocakja, ha látszik egyáltalán?

Figyelt kérdés

1 hónapja hogy lefeküdtünk a barátommal. Védekeztünk de hát sosem lehet tudni. Mostanában kellene megjönnie, ma görcsölgettem is kicsit de egy aprócska barnázáson kívül semmi nem történt.

Mostanában elég sokat eszem, a cicim feszül és már lehet hogy csak beképzelem de mintha megnőttek volna...Ma fürdés után beálltam a tükör elé és olyan kis kerek feszes volt a pocakom. Nem olyan nagy de mégis. Lehet hogy csak azért mert ma elég sokat ettem előtte is meg egész nap?

Tudom lehet túlreagálom és bolond vagyok de inkább megkérdezem :)

Válaszokat előre köszönöm :)


2011. aug. 10. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyire nem látszik, majd talán 3-4 hónaposan
2011. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A terhesség korai szakasza(amiben te lehetnél) és a menstruáció elötti közvetlen idö megegyezik.


mell feszülés, pocak feszülés, az alhas kicsit kiduzzad, rosszullét, sokat eszel stb...


szóval akármi is lehet.


inkább menj és vegyél egy tesztet azzal magadat is megnyugtatod.

2011. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2011. aug. 10. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy látszik, főleg hogy nem is biztos h terhes vagy


nagyon sok nő a terhesség elején nem hízik hanem inkább fogy

2011. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem latszik. Ilyenkor megcsak a beagyazodas tortenik vagy epp, hogy megtortent. Csinalj tesztet, maskepp nem derul ki.
2011. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

nem látszik! És a méh egész alulról kezd nőni.

Ha valakinek látszik is olyan 5-6-7hetesen azok szoktak lenni akik már többedik babát várják, vagy nagyon puffadnak.

2011. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem látszik egyáltalán. :)

Ha csak nincsenek zsírpárnák.

2011. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia!látom ez egy régebbi kérdés..hogy alakult a dolog,lett belőle valami?sajnos velem ugyan ez a helyzet van,viszont már a második hónap és jóval több volt egy barna foltnál de még mindig nem az igazi...van okom félni?
2020. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!