Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten volt vetélésem, az...

Múlt héten volt vetélésem, az orvos szerint 3 hónap szünet kell, hogy következzen. Nehéz vetélés után újra teherbe esni vagy könnyebb?

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnének. köszönöm!
2008. szept. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a hugom vetélése tavaly juniusban volt, azóta sajna nem jön össze nekik.De ez egyénenként változó.Reméljük sikerülni fog
2008. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hót kellett várni a próbálkozással,majd ezután kb 4-5 hó telt el az újabb babáig.Vetélés után az is számít lelkileg kész vagy-e az újabb próbára.Amíg én görcsösen akartam nem jött össze csak amikor átléptem az előző sikertelen terhesség emlékein.Ez nem könnyű,de mást nem tudsz tenni.Nekem a doki javasolta már a vetélés utántól az Elevitet,folsavat és E vitamint.
2008. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia nekem eddig 3 vetélésem volt az első az spontán igy utána nem kellett várakozni a következő hónapban sikerült is ababó ő meg is született nem volt velel gond, utána egy 8 hetes babó halt el vele műtöttek 3 hóa szünet és már sikerült is a következő baba de ő vele is elvetéltem 5 hetes volt szintén műtét következett azóta már eltelt 3 hónap és mostpedig várjuk az újabb babó jelentkezését
2008. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam első próbálkozásra, kb a 3. gyógyszermentes hónapban fogant meg és 9 hónapra szintén meg is született. Amikor testvárt szerettünk volna neki, akkor rövid ídőn belül lett is neki. 19 hónap köztük a korkülönbség. Majd sajnos vártunk néhány évet, jó én is idősebb lettem, talán ez is befolyásolta a dolgokat. Januárban terhes lettem, de a petezsák egyszer csak üres lett, elkezdtem vérezni, görcsölni és a dokim missed ab-ot csinált, nehogy valami gond legyen a későbbiekben. Csak 1x jött meg a menstruációm utána, mert kisbabát hordok a szívem alatt, már a 31. héten vagyunk.

A legjobbakat kívánom neked!

2008. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemakarok pofátlan lenni de milyen az mikor nehezen vetél el?görcsöl?
2008. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!