Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitott együttléttel...

Megszakitott együttléttel esett már valaki teherbe?

Figyelt kérdés

mennyi az esély???

ha minden nap együtt vagyunk,de megszakitással!!!!


2009. febr. 11. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Elég jó az esély, rengetegen estek így teherbe! Ha nem akarsz még babát, vagy ha nagy gondot jelentene, ha véletlenül besikerülne, akkor inkább másként védekezzetek.
2009. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a védekezés az addig jár a korsó a kútra még el nem törik kategóriába tartozik. Hónapokig vagy akár 1-2 évig is szerencséje lehet valakinek, aztán egyszer nem lesz. Az előváladéktól vagy rossz minőségű spermától is teherbe lehet esni, illetve előfordulhat, hogy még sem sikerül időben kiszállni. Azontúl, hogy benne van a pakliban, hogy "véletlenül" becsúszik egy baba, az ehhez szükséges "önfegyelem" számomra a dolog lényegét veszi el.
2009. febr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 évig így védekeztem a párommal és nem lettem terhes. DE én akartam gyógyszert szedni csak egyszerűen egyiket sem bírta a szervezetem, ezért mi leültünk és megbeszéltük, hogy megszakítással fogunk védekezni de ha becsúszik egy baba (mert így azért könnyen előfordulhat) akkor megtartjuk és nagyon fogjuk szeretni.

Tehát nálunk működött de ettől függetlenül nem ajánlom, csak ha vállaljátok az esetleges következményeit!

2009. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Sokan mondják, hogy így az előváladék meg úgy az előváladék, meg „rengetegen estek így teherbe”, hogy az első válaszolót idézzem, de SENKI nem mondta meg, hogy KI AZ A RENGETEG?! Lehet, hogy megköveztek, de mikor abbahagytam a bogyót, mert gyermeket akartunk, és arra vártunk, hogy kiürüljön a szervezetemből, mindig megszakítással védekeztünk, és SOHA nem lettem terhes, Mikor akartuk, elsőre összejött. Tartom magam ahhoz, hogy ha a férfinek elég nagy az önuralma, idejében ki tudja venni. Nem azt mondom, hogy nem lehet így teherbe esni, de kedves válaszolók, ne azt mondjátok, hogy „sokan”, meg „rengetegen”, hanem azt, hogy Teri a harmadik szomszédból, meg Panna az iskolában! Konkrétumokat kérünk!


Bocsi a kirohanásért, de ezt a kérdést már én is meg akartam kérdezni, csak a kérdező megelőzött.


Én senkit sem ismerek a környezetemben, aki így lett volna terhes.

2009. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

08.19-es vagyok

Igen szerintem sem igazán az előváladékkal lehet probléma hanem azzal ha a párodnak nem elég jók a reflexei!

Konkrétan én sem tudok olyanról aki így esett teherbe, és mint mondtam nekünk is működött 4 évig. De azért nem ez a legbiztosabb, de ha vállaltok (szerintem kis) kockázatot akkor nem annyira rossz védekezés, csak tudd hogy lehet következménye!

2009. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Az előváladékban levő spermiumokat nem ezen oldal látogatói találták ki hanem az orvostudomány.Hiába a kirohanásod.Az előváladékot még egy tapasztalt lepedőakrobata sem érzi,pedig hidd el teherbe lehet esni.Nálam így történt öt év után,most 12 hetes és 39 éves vagyok,és persze nagyon boldogan várjuk!
2009. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én konkrét neveket is tudnék mondani, ismeretségi körből, rokonságból, de ugye nem várjátok el, hogy kiírjam a nevüket ide?????!!!! Igenis sok ilyen eset van, ha nem akarjátok elfogadni, nekem tökmindegy. Amúgy pedig kár a férfi örömét ezzel elvenni, nem gondoljátok? Hát ne úgy a legjobb a szeretkezés, ha nem kell gondolkodni a leggyönyörtelibb pillanatokban?
2009. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baratnom szoptatas alatt igy lett terhes. Azt nem tudom, hogy az elovaladektol, vagy mert a ferje benazott, de amikor kiderult, hogy terhes, nagyon meglepodott. Azt mondta, nem erti, mert nagyon, de nagyon vigyaztak.
2009. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Ha becsúszna a baba örömmel fogadnánk,de majd csak 2 év mulva szeretnénk:-)))

2009. febr. 12. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:
a barátom volt nője így esett teherbe szerencsére nem páromtól pedig ők is így védkeztek. évekig csinálta a csaj és egyszercsak megkötött a gipsz. a csajt (mivel kis faluban élnek, elmaradott gondolkodásmódú szülőkkel) meg belekényszerítette egy nem kívánt házasságba...
2009. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!