Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három nappal nemvárt előtt...

Három nappal nemvárt előtt tesztelhetek? Nem birok tovább várni! Melyik tesztel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyan korán talán a clareblue a legjobb
2009. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Medi-lab mutatta ki mensi előtt 5 nappal, de a clearbluet is sokan dícsérik. Szorítok! :)
2009. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!akkor még ma tesztelek!
2009. febr. 11. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai még! Én is 3 nap múlva nem várom, de én leghamarabb hátfőn tesztelek:
2009. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai de ha annyira izgulsz megprobalhatod csak ne keseredj el nagyon mert nem jelenti azt biztosra, hogy nincs baba. En pentekre nem varom es ma reggel teszteltem elso vizeletbol de sajna negative lett. Ket tesztem volt es megfogadtam ha ez negativ lesz akkor majd megproballom hetfon de hamarabb nem. Remelem babas vagy!!! Legyszi ha megkerhetlek megirnad ide, hogy mi lett az eredmeny?
2009. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
negativ!sajnos!
2009. febr. 11. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok (16:14 ha kozben irtak) Nagyon szepen koszonom, hogy megirtad az eredmenyt. Meg ne keseredj el mert nincs kizarva, hogy ott a baba. En is megprobalom a masik tesztemet hetfon, ha addig nem jon meg. Sajnos nekem nagyon mindjart megjon erzesem van es nallam ez mensire szokott utalni. Szerintem nekem megfog jonni. :( De ha nem akkor majd megirom neked a teszt eredmenyet hetfon.
2009. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok: En is teszteltem reggeli elso vizeletbol. Haaat sajna nekem negativ. :( De a mensim sem jott meg pedig szombatra nem vartam. Penteken meg megproballom egyszer ha akkor sincs semmi akkor irany a doki. Szerintem te megprobalhatod meg a teszteleset mert harom nappal elotte lehet koran volt. Sok sikert! Kivanom, hogy minel hamarabb teszteljunk pozitivat!
2009. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!