Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 ös pregimax tesztel tesztel...

25 ös pregimax tesztel tesztelhetek most?

Figyelt kérdés

14 napja volt tüszörepedésem, mert tüszörepesztőt kaptam, mert 5 petém ért.


jobb tesztet nem kaptam tescoban vettem ez volt meg a lili. én tesztelnék de attól tartok ha nega nem fogom elhinni és reménykedem tovább, mert ha mondjuk nega és baba van fölöslegesen nem akarom magam elkeseríteni.


De ha tényleg nincs baba akkor meg el akarom fogadni, és azért gondolkodom, mert hétfön kellene dokim szerint tesztelnem.


2009. dec. 3. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot, akármilyen nehéz is. Ha negatív lesz úgysem vagy előrébb, mert úgyis újra tesztelsz akkor pár nap után.
2009. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg mutat vmit, ha baba van.Drukkolok!
2009. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a dokid azt mondta h hétfőn tesztelj, szerintem ki kéne várnod, mert felesleges csalódást fog okozni, ha korán tesztelés miatt negatív lesz!

kitartás, és próbáld magad lefoglalni hétfőig

akkor a reggeli első pisivel csináld meg a tesztet! várjuk a választ majd hétfőn:D:D

sok szerencsét

egyébként hogy érzed magad?

2009. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi a kérédést, kicsit fáj a méhem, de nem menzis fájás mintha kést döfnének bele, és feszit néha de annyira hogy nagyon fáj!!!de hál isten ez pillanat alatt elmulik de kb 10másodpercig fáj nagyon. amugy semmi különös.
2009. dec. 3. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon kétesélyes a dolog.Ha van is baba, nem biztos,hogy ki is mutatja ez a fajta teszt.

Nekem kimutatta, de nagyon-nagyon halványan.Utána még csináltam 2-t és szépen látszik ahogy erősödik a csik.

Ha meg is csinálod mindenképp várj reggelig, hogy reggeli pisi legyen.És!-ha negativ akkor se keseredj el, ahhoz még tul korai, hanem várj pár napot és ismételd meg!

Drukkolok!

2009. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25-ös teszttel szerintem várj még pár napig, ahogy a dokid is mondta, minimum hétfőig. Ha tudsz valahol venni 10-es érzékenységű tesztet, azt már holnap is megcsinálhatod reggeli vizeletből. Úgy is jó, ha a reggeliből teszel el, s amikor meg van a teszt, akkor megcsinálod.
2009. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!