Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek ma Lily tesztel?...

Tesztelhetek ma Lily tesztel? Görbém linkelve.

Figyelt kérdés

[link]

25-27 naposak a ciklusaim.


2009. ápr. 22. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján nagyon babás vagy!!! És már késik is ha jól látom?! Azt hiszem gratulálhatok neked! És nyugodtan tesztelj mert szerintem tuti poz lesz! Írd majd meg az eredményt! Kíváncsi vagyok!
2009. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vasárnapra nem vártam,de késői pé em volt,azerinted kimutatná ma?Vagy várjak még??Pisiltem de elraktam mert ki kell mennem tesztért.Tüneteim is vannak.
2009. ápr. 22. 07:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem termel már a szervezeted hcg-t ha babás vagy! Próba malacka :) De ha neg lenne még akkor is megpróbálhatod pár nap múlva!
2009. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,de ha nega akkor sem keseredem el,amig nem jön meg.
2009. ápr. 22. 07:56
 5/11 A kérdező kommentje:
ha a fiam elalszik akkor kiszaladok a dm be,dédike vele marad:-)))Köszönöm
2009. ápr. 22. 07:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Írj majd hogy mi az eredmény! :))
2009. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megirom:-))
2009. ápr. 22. 08:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai. Most kezd el beágyazódni. Leghamarabb majd a nem várt előtt 1-2 nappal tesztelj! Ne légy türelmetlen! Ha baba van akkor ott lesz. Még durván egy hetet bírj ki! Mert lehet hogy most csalódni fogsz, közben már ott ágyazódik be a pici a méhedbe!

A lily nekem a nemvárt előtti nap kimutatta.

A hőd alapján még nem lehet azt mondani hogy babás vagy, csak hogy volt tüszőrepedés! Ha késik és fent van a hőd akkor lehet azt mondani hogy babás vagy. Addig is így kell kinéznie a hőnek, pé után felmegy, menziig fent is marad és menzi előtt vagy aznap vagy esetleg másnap leesik. Azért természetesen drukkolok!

2009. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
25-27 naposak a ciklusaim.
2009. ápr. 22. 11:15
 10/11 A kérdező kommentje:
megcsinltam a tesztet,de nem reménykedem még,mert vagy szellemcsikos,vagy csak nagyon nagyon halvány a második csík.ujra hétfőn tesztelek.
2009. ápr. 22. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!