Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak a neten...

Mennyire megbízhatóak a neten található különböző kalkulátorok, amik megmutatják a szülés várható időpontját, illetve a feltételezett fogamzás napját?

Figyelt kérdés
Az én esetemben január 25.-ét írt ki, a fogamzás feltételezett időpontjához, és aznap együtt is voltunk a párommal! Van rá esély, hogy megfoggant akkor a baba? Mert peteéréses tüneteket, csak a napokban éreztem, s nem pedig a múlt héten, amikor 25.-e volt.
2008. jan. 30. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen máskor estem teherbe, mint a kalkulátor számolta. Ráadásul teljesen véletlenül. Előtte rágörcsöltünk a "dologra", úgy nem megy. Ne gondolj rá, hidd el, ha a gyerek jönni akar, akkor jön is. A lényeg, hogy csak akkor szexeljetek, ha tényleg kívánjátok egymást, ne akkor, amikor a kalkulátorok mondják.


Viszont a szülés már egyszerűbb, nagyot nem tévedhet, de ott is plusz/minusz 2 hetet kell számolni.

2008. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb az ha megfigyeled magad a tested nem hazudik..Elsore ha sikerulne , gratulálnék..persze vannak kivételek ok a szerencsésebbek..Ne izgulj , ne gorcsolj annyira, szexeljetek amikor megkívánjátok egymást...
2008. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
phu...hát én hinnék ezeknek,mert nekem a 28at adta ki szülésnek,és 25én született meg.nekem a fogantatásra a május 6ot irta amikor tuti bizto hogy a párommal együtt voltam,ugyhogy valahogy nekem bejött.
2008. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a régi jól bevált számolás az jó! Na meg az ovoluciós teszt.Én a Baby tesztet haszáltam
2008. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!