Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 2 héttel lehetek...

Beike20 kérdése:

Szülés után 2 héttel lehetek terhes?

Figyelt kérdés
párommal együtt voltunk és 2 hete szültem megszakítással védekeztünk de egy kicsi igy is belém ment...kicsit izgulok most...
2011. okt. 17. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mivel még ürül a méh ezért kicsi az esély rá. Viszont egy jó kis méhüregi fertőzés becsusszanhat ilyenkor. A hat hét várakozási időt nem hülyeségből találták ki. Most már bírjátok ki.
2011. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez most egy vicc ugye?

Valami ugratás...hogy hátha összekapnak itt a válaszolók vagy ilyesmi.


1. szülés után 2 héttel lehetőleg ne szexelj fertőzésveszély miatt

2. szerencsés vagy ha már nem vérzel egyáltalán -nekem nem volt ekkora mákom

3. valószínűleg nem is érett még meg petesejted azóta, de ha meg is érett, meg is termékenyült akkor sem tudhastz még róla


Jaj.

Annyira remélem hogy kamu ez a kérdés...

2011. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem kamu....szóval akkor szerintetek nem lehet terhesség???
2011. okt. 17. 16:35
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Túl kicsi a valószínűsége...
2011. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem meg utána ki is folyt az a kicsi is....meg megtöröltem magam jól
2011. okt. 17. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a gyereked, akit megszültél hogyan fogant? Nem tudom, h azért vagy-e nagyobb idióta, mert 2 hetes gyermekágyasan már szexelsz v azért, mert azt hiszed, h ha kifolyik és megtörlöd, akkor már nem lehetsz terhes.
2011. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Gratulálok, hogy neked van már gyereked... -.-

Pont ma volt ilyesmi "felvilágosító óra az ötödik osztályosaimnak. Te az ilyen órát biztos ellógtad. :)

2011. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a legdegradáló választ...és idióta sem vagyok....épp ez van hogy sajnos csurant csepent belém is és ettől félek nehogy terhes legyek ilyen hamar......de ugy látszik mindenki avval van elfoglalva hogy 2 hete szültem és szexeltem ha nem fáj és nem vérzek akkor miért ne....
2011. okt. 17. 16:59
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Úristen! Nem komolyan mondod, hogy ha megtörölted magad, akkor nem lehetsz terhes? 1 szem ondósejt elég a megtermékenyítéshez, a többi kivétel nélkül mindenkinek mindenkor visszafolyik!!! Amikor terhes lettél, is visszafolyt.


Nem hiszem, hogy felnőtt nő ilyet kérdez.


De nem, nem lehetsz terhes, maximum jó kis fertőzés. Nem véletlenül mondják, hogy 6 hétig ne is ülj vízbe sem.

2011. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után hivatalosan 5-6 hét a gyermekágy idõszaka. Ez alatt a szülés alatti anatómiai, lelki változások visszaállnak (bár nem teljesen, hiszen a szoptatás idõszaka is egy kicsit más állapot), de ezekben a hetekben még nem javasolt a szexuális élet, hiszen nagyobb a fertõzés veszélye, a tisztulás, lochia miatt higiéniás szempontból sem ideális a nemi élet, valamint az altesti, gáttáji fájdalom, sebgyógyulás is akadályt jelenthet. - idézet egy orvosi oldalról. Többek közt ezért, hiába nem fáj....
2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!