Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hajnalba egy kicsi sperma...

Hajnalba egy kicsi sperma belém kerülhetett, ma van az ovulációm (érzem, meg kiszámoltam és úgy is stimmel hellyel közel), nagy az esély így a terhességre? Életben maradhat a sperma ennyi ideig? Meddig életképes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A spermiumok átlagosan 72 óráig termékenyítőképesek.
2010. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igazából ebben az esetben nagyon nagyon sok esély van a teherbeesésre.
2010. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy került beléd. Ha esetleg úgy, hogy előtte levegőn volt (pl. kézról, vagy ilyesmi), akkor nem sok esély, mert levegőn elhalnak elég hamar, de ha rendesen a péniszből, akkor könnyen lehet, hogy teherbe esel, mert amúgy 3 napig életképesek. Ha nagyon nem szeretnétek, akkor inkább 72 órás tabi, az a biztos, mert jobb, mint később az abortusz.
2010. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Meggondolandó elmenni a nőgyógyászati ügyeletre egy esemény utáni tablettáért.


Ha nem, akkor két hét múlva tesztelhetsz, hogy terhes vagy-e. Korábban nem érdemes, mert legalább két hetes babát tud csak kimutatni a teszt.

2010. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2x ment el, kivette mikor elment, de visszatette utána, gondolom került így belém, már akkor éreztem hogy peteérésem lesz, de folyásos látszata rá 1-2napra lett.

Van így esély terhesnek lenni? Vagy így lehet hogy nem is került belém? Mert én azt gondolom hogy így a második előnedvben ott voltak az előző spermák, és mivel közvetlen utána volt így életképesek lehettek.

2010. márc. 17. 16:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Nos igen,így is lehetsz terhes,sőt nagyon nagy esélyed van rá!!!72 óráig élnek a spermiumok és a második nedvvel is kerülhetett beléd!

Nos a második kérdés,hogy akarod-e,hogy gyereked legyen vagy sem!Ha nem irány 72órás tablettáért,ha igen,akkor teszttért!

2010. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

72órásról már rég lecsúsztam, teszt még odébb van.

Köszi a választ, várok még válaszokat, hogy mások szerint is sok esélyem van így?

2010. márc. 17. 17:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért ez melyik hajnalban volt?
2010. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, ebben az esetben van rá esélyed. Hiába nem ment el benned, az elsőből még maradtak benn hímivarsejtek, amik a 2. aktus alkalmával az előnedvvel beléd kerülhettek, és azok bizony életben maradhatnak 72 órát, és ha akkor volt peteérésed, akkor simán lehetsz terhes, de kívánom, hogy ne úgy legyen! Vigyázzatok jobban!
2010. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Amelyik nap kiírtam, 13án.

Szerintem már nem lesz gond hogy jobban ügyeljünk, mert valószínű hogy több szex már nem lesz:( Több mint valószínű hogy nem csak én vagyok Neki sajnos:(

2010. márc. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!