Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet normális vagy "elvesz...

Ez lehet normális vagy "elveszítettem" ezt a hónapot is?

Figyelt kérdés
4 napom van még a nemvártig, eddig nagyon érzékenyek voltak a melleim ami mára elmúlt. A hőm még 36.9, de észrevettem egy kis piros foltocskát a folyásomban(tényleg csak foltocska kb 2-3mm-es) Menstruációs fájdalmaim nincsenek. Meg fog jönni vagy valami más áll a háttérben? Mindenképpen meg kell maradni a mell fájdalomnak ha babás vagy?
2011. febr. 13. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek biztos jelek. Talán másodiknál jobban lehet tudni, de elsöre szerintem egyáltalán nincs olyan jel ami biztosra mondaná a babát.


De annyira görcsösen akarod. Nem lehetne kicsit lazítani? Kicsit kösd le magad tüz ki valami más célt, ami leköt és akkor egyböl össze jön a baba.

2011. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál, de abban nem tudok egyet érteni, hogy foglaljam le magam! Akinek nem sikerül könnyen teherbe esni, annak hónapok elteltével már nem olyan egyszerű nem gondolni rá. Jó néhány hónapig nem is foglalkoztam vele, éltem a mindennapi életemet, mégsem jött a baba. Mióta próbálok figyelni azóta sem jön. Nem olyan egyszerű!!!
2011. febr. 13. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én biztatnálak azért is mert az a foltocska jelenthet beágyazódást is. Ha jelentkezik így szokott pár nappal (a nemvárt) menses előtt. (nekem is pont ekkor volt) A tünetek terhesség alatt is hol erősödtek hol elmúltak, erre ne is figyelj. Én szorítok neked ha sikerült oszd meg velünk!

2011. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még ma is piroskázok, de semmi menszis érzés! Reménykedek, bár félek, hogy mi lesz belőle. Ha túl hamar jön meg, tehát nincs meg a 14 nap ovu után, akkor az sárgatest rendellenesség?
2011. febr. 14. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Tegnapi vagyok. Azt hittem csak 1x láttál valami kis vérzésszerűt de ha folyamatos akkor már nem biztos hogy beágyazódás. Ha sokszor van menses előtt pecsételés akkor igen sárgatest elégtelenség de egy alkalomból nem lehet erre gyanakodni - vérvétel mondana biztosat. Azért szorítok! Vannak jelek ciklus alatt a peteérésre? (hő, folyás) Ezeket figyeled?

2011. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen sajnos megjött!

Voltam vérvételen, csütörtökön lesz erdeményem. Peteérésre utaló jeleim vannak, ultrahanggal is nézték már. Szóval szerintem pé-m van csak túl rövid az idő az ovu és a menszi között(kb9-10 nap) Pénteken megyek a nőgyógyászhoz, ismét és akkor majd remélem okosabb leszek. Jó lennem ár orvosolni a problémát! Ha sárgatest rendellenesség okozza a gondot azt gyógyszerrel lehet kezelni ugye? Remélem minden rendben lesz. Nagyon örülnénk már egy kisbabának:)

2011. febr. 15. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom..a 9-10 nap valóban kevés, ezt említsd meg orvosodnak. Biztos csak valami banális dolog lehet...régóta próbálkoztok?
2011. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeptember óta! Tudom, hogy nem sok idő de már nekem ez is elég kimerítő. Pénteken megyek orvoshoz, viszem a vérvétel eredményét, ami holnap lesz készen, abból majdcsak megállapít valamit.
2011. febr. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!