Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.7. óta tojásfehérjés,...

Febr.7. óta tojásfehérjés, rengeteg nyákom van, mensim késik, miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tojásfehérje nyák általában a peteérés környékén van,és ha esetleg most volt ,van a pé-d akkor azért késik,késhet.
2011. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínű hogy pé-vel próbálkozik a szervezeted, csak valószínű eddig nem sikerült. Görbéd nincs?
2011. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie, mennyit késik? Tesztet csináltál már?
2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

csak egyenlőre nyákot nézek,azon próbálok eligazódni valamennyire,mindig elfelejtek hőt nézni,de holnap reggeltől fogok:)

[link]

2011. febr. 14. 13:08
 5/15 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem,hogy soha nem szokott ilyenem lenni.
2011. febr. 14. 13:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ovus fájdalmad is most van. Én egy +18 ma is tartanék. Gyanús nekem,hogy most a pé.
2011. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes vagy :D Mikor kellene megjönnie?

Nekem a peteérés után pár nappal nagyon sűrű folyásom kezdődött (előtte sose volt ilyen), és azóta is tart. 13 hetes vagyok :D

2011. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már késik a mensim,én kb 7-re vártam,de legkésőbb múlt hétre.Nem merek tesztelni mert sokat csalódtam már.Csak akkor azt nem értem mi volt az a január 9.Nem pé?
2011. febr. 14. 13:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elhiszem, hogy félsz a csalódástól, de ha nem vagy terhes, akkor előbb-utóbb úgyis kiderül... Ha meg mégis, akkor lesz öröm :) Máskor is szokott késni?
2011. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehetett tényleg ott is ovu! Én eddig azt hittem túl vagy a tesztelésen! Nem???? Atya ég, azonnal csinálj!!!! Hát ilyen idősen már napközben is kimutatja! Mert 9 már jó régen volt:).Szurkolok! Az első voltam.
2011. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!