Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat napja 37 fok a hőmérséklet...

Hat napja 37 fok a hőmérsékletem, jelenthet ez terhességet?

Figyelt kérdés

26 napos a ciklusom. Mérem a reggeli hőmérsékletem, a 10. napon leesett a hőmérsékletem, aztán kissé feljebb ment, majd 3 napra beállt. Utána újra felment, ezuttal 37.1-re és azóta (5 napja)kereken 37 fokon stagnál. A 20. napban vagyok ma(02.14.-én) tehát vasárnap kellene megjönnie...

Szerintetek jelenthet terhességet a stagnáló 37 fok?


2011. febr. 14. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit,a hőd felmegy minden hónapban tüszőrepedés után,és így marad amíg meg nem jön a menses.Menstruáció előtt 1-2 nappal leesik a hő és jön a vérzés.Abban az esetben ha terhes vagy,akkor a hő fenn marad és nincs vérzés.
2011. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy előző leírta, azzal a kiegészítéssel, hogy leggyakrabban a mensi megjövetelének hajnalán esik le a hő, de van olyan nő is, akinek a mensi alatt fokozatosan, tizedenként esik le és csak akkor éri el az alaphőt, amikor vége a mensinek. Sőt, olyan is van, akinek még utána 1-2 napig is fent marad.

Ami most veled történik, az a normális. Minden nő szervezete így viselkedik, attól függően, hogy terhes-e vagy sem. Akkor bizakodhatsz, ha késik a mensid, a hőd pedig fent marad azokban a napokban is. Ha létrejön a terhesség, a hő nem esik le egyáltalán, végig fent marad.

Gondolom első hőmérőzős hónapod:)

2011. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!