Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 gyerek után kinek mikor...

2 gyerek után kinek mikor jött a 3. baba?

Figyelt kérdés

Pontosabban azt szeretném kérdezni tőletek, hogy nekünk 17 hónap van a két kisfiunk között (most a kicsi 15 hónapos a nagy pedig 32 hónapos)és kíváncsi lennék hogy akinek az első kettő között ilyen kicsi a korkülönbség ott a 3.baba is kicsi korkülönbséggel született vagy többel?

milyen 3 gyerekkel? tapasztalatokat várok, köszönöm.


2011. febr. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
OFF: Gratula a két kisfiadhoz! Nekem is kettő van, nálunk 22 hónap a korkülönbség. Én is szeretnék harmadikat, lehetőleg minél előbb, ha a szívemre hallgatok. Sajna az eszem mást diktál...De borzasztóan szeretnék most már a fiúk mellé egy kislányt is...Csak kicsi már így is a házunk.Jobb volna akkor, ha már kész lenne az új, de az még csak tervezgetés alatt van csak...:S Szóval, nálunk így, ha a természet nem szól közbe a harmadik csak 6-8 év múlva jöhet szóba...
2011. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy 10,5 a középső 7,5 pontosan 3 évre született. A pici 8 hós lesz. Nem terveztünk először 3.-kat, de aztán meggondoltunk, mivel már meglett mindenünk, csak egy fiúcska hiányzott a két lányka mellé. Talán ha előbb meglett volna a ház meg ilyenek akkor talán előbb szültem volna a 3.-kat, de szerintem igy pont jó. Miért? Mert a nagyobbak már tudnak segiteni, imádják az öcsikét, közben egy kicsit tudtunk kirándulni és újra igazából megkivántam a babázást. És igy azért már könnyebb 3 gyerekkel mintha mindegyik pici lenne.
2011. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.2008.04.22

2.2009.08.25

3.2011.10.04 (remélem,7 hetes vagyok)

2011. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia,

Nekem meg nincs babam:)

Csak a testvereimrol tudok nyilatkozni.

Az ocsem es en kozottem egy ev van mig a masik ocsenk csak 5 evvel kesobb jott. Nagyon kivulallonak erezte magat sokszor es mindig csak o volt az idegesito kis occs.

Szerintem nem erdemes ilyen sok idot varni a harmadik babaval.

Bar oszinten en a te helyedbe most csak a ket picurral foglalkoznek teljes mertekbe.:)

2011. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első 2 gyerek között 4 év van, aztán a 2. után 1 évvel toppant be a pici. Én imádtam, hogy egyszerre voltak kicsik. A 4.-re 10 évet vártunk.

Milyen a nagy család? Szerintem remek. Bár nyilván lemondásokkal jár időnként, úgy anyagilag, mint az önmagadra fordított időben, de ha az ember lánya megtanul jól koordinálni, minden rendben van. Az én gyerekeim szeretnek nagycsaládban élni, és én is úgy érzem, hogy hasznos számukra. Mert bár nem tudjuk mindenből a legjobbat, legdrágábbat megvenni,és csak sátorral járunk nyaralni, empátiát, toleranciát, és szeretetet tanulnak egymástól.

2011. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első: 2008.07.24,

Második: 2009.09.25,

Harmadik: 2011.04.09 lesz, ha minden igaz.


Hogy milyen lesz? Fogalmam sincs. Minden esetre most a két meglévő délelőtt bölcsődés lett. Remélem így sima ügy.

2011. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagylányom 13 éves, a kisfiam 2 éves, és a kislányom most fél éves.
2011. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!