Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-s betegségem van.1,5éve...

PCOS-s betegségem van.1,5éve akarunk babát. Most 2 hete késik a havim. A mellem és mellbimbóm beduzzadt és sokszor elviselhetetlenül ég, fáj. Csináltam már 2 tesztet, de nem volt 1értelmű. A terhességnek van ilyen jele?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van. Ismételd meg holnap reggel a tesztet. Drukk!
2011. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is javaslom, hogy holnap csinálj reggel még 1 tesztet! Lehetséges, hogy baba van! Drukkolok! Amúgy PCOS-em van nekem is és 10 hónapos a kislányom! ;)
2011. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Neked minden rendben ment a terhességed idején? Nekem is PCOS-em van, most vagyok a 6. hétben, de nagyon félek a vetéléstől. Szedek utro-t, de akkor is.:(
2011. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az 5.hónaptól othhon kellett feküdnöm, mert picit kinyílt a méhszáj. Koraszüléssel lettem veszélyeztetve, de a lányom csak a 42. héten született meg indítással, mert egyszerűen nem akart kibújni, jól érezte magát odabent! :D Az elején csak Folsavat szedtem, semmi mást, de minden rendben volt! Gratulálok neked a babához! Nálad is biztos minden rendben lesz!!!!
2011. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

egy másik hasonló kércdéshez válaszoltam, bemásolom:


az én véleményem az h tuti baba!!

én is pco-s vagyok, 2009ben juliusig 3mensim volt!! szept-oktoberben ugyanez volt,,,annyira égett fájt a mellbimbóm minden nap akár többször is igy égett hogy csak ha tenyéerrel nyomtam ugy volt elviselhetőbb.

október végén csináltam egy tesztet,pozitiv, másnap doki s kiderült h már 13hetes terhes vagyok(ha nem jön meg honapokig nem az az első gondolatom h baba van a dologban, s semmi más tünetem nem volt!!!)

ugy hogy se peteérést nem figyeltünk,gyógyzsert sem szedtem(met v cl.) meg semmi babaprojekt...márciusban abbahagytam a fogamzásgátlót és nem védekeztünk,de annyira mondták h nem lehetek spontán terhes,h ugy gondoltuk ha összejön jó, ha nem akkor 2-3év mulva lombik.

most van egy holnap 9hónapos csodababám:)

szóval én ugy gondolom,hogy ez arra utal nálad is!!!


nekem teljesen problémamentes volt a terhességem

2011. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek.Még várok hétvégéig a teszteléssel.De hogy ennyire égjen és fájjon a mellem...soha nem gondoltam volna.Ha terhes vagyok ,akkor ez idővel még rosszabb lesz?Bírom a fájdalmat,de ez kegyetlen:)
2011. febr. 15. 17:13
 7/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

még a félidő előtt teljesen elmúlt nálam szerencsére!

majd ird meg mit teszteltél! megy a drukk

2011. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon jól esik.A dokik eddig nem sok jóval kecsegtettek,lombikot javasoltak.Rá akarok cáfolni hogy,megy ez természetesen is:)
2011. febr. 15. 17:26
 9/16 anonim válasza:
Hasonló előzmények voltak nálam is, csak mi nyolc évet vártunk. Nekem kb. a 16. hétre múlt el a borzasztó mellfeszülés. Nálam a második teszt már egyértelmű volt. Szerintem néhány napon belül csinálj egyet, ne várj hétvégéig!Szurkolok neked nagyon! Az én kislányom már nyolc hónapos kis örökmozgó'
2011. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jóhogy rácáfolunk, mi vagyunk az élő példa h igenis nem szabad feladni, és igenis vannak csodák!!!:)
2011. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!