Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy szüntetik meg az ikerterh...

Hogy szüntetik meg az ikerterhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudtam hogy tegyem fel a kérdésem. Arról van szó, hogy meddőségibe járunk ismét. 2 éve sikerült egy ikerterhességet összehozni, szépen növekedtek, nem volt velük semmi gond, mégis el kellett őket veszítenem, mert a 23.héten kinyílt a méhszájam. Csodával határos módon 3 hónapra rá fogant egy babám spontán, Ő már 1 éves múlt, de mivel elég durván visszajött a PCO-m, ezért visszamentünk a meddőségibe, és elsőre sikerült teherbe esnem. Nagyon izgulok, mert 3 tüszőm is volt. A férjemmel rettegünk, hogy mi lesz, ha megint ikrek!! Tudom, hogy ki lehet iktatni az egyik embriót, de fogalamam sincs ez hogy néz ki fizikailag, hogy mit csinál a doki vele, és melyikkel, és mennyi időm van ebben dönteni, hogy mi legyen... Szóval van bárki, aki tudja, ez hogy működik ilyenkor? Holnap megyek megnézni hány baba sikerült... félek Remélem nem kell a férjem nélkül átesnem rajta. Holnap 4+6 hetes leszek.
2011. febr. 15. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ne haragudj off

megkérdezhetem hogy miért nem szeretnétek ikreket? félsz hogy elveszted őket megint, vagy hogy megterhelő lesz 3 kicsivel, vagy anyagi oka van?

mert - elnézésedet kérem - de olyan borzasztóan hangzik, hogy ki kell iktatni az egyik babát :((( melyiket? ez szörnyű !

egyébként van itt az oldalon egy hármasikres anyuka, (bár már régen olvastam) ha jól emlékszem nála azt mondták az elején, hogy ez egyiket el kéne venni, de ő ragaszkodott mind a háromhoz, és teljesen egészségesek lettek mind a hárman

2011. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, leírtam, hogy az ok az, egyzser már kinyílt a méhszájam és nagy valószínűséggel megint nem bírná. Nem játszahatok 2 baba életével, csak azért , hogy megpróbáljam, ezúttal sikerül-e. Én is ismertem annak idején egy hármas ikreset, 2 éve a meddőségiből. Neki elvették az egyiket, így egészségben kihordta a kettőt, míg a három nagyon veszélyes lett volna. De akkor sajna nem kérdeztem tőle, hogy az hogy történt. Szóval semmi más oka nincs, minthogy NAGYON féltem őket és úgy érzem , nem vislekedhetek ilyen felelőtlenül. De sokat gondolkozunk a férjemmel, hogy meg kellene próbálni, ha sikerül, visszakapnék egy darabot a szívemből,amit elveszítettem, de őket akkor se feledem sohasem!
2011. febr. 15. 14:17
 3/22 anonim ***** válasza:
Csak fű alatt: 2-nél egész biztosan nem avatkoznak be, 3-nál alkat függvényében.
2011. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

és azt nem lehet valahogy megakadályozni, hogy kinyíljon a méhszáj?

most lehet hülyeséget írok, de hallottam már olyat hogy összevarrnak

2011. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
De összevarrják, jól tudod. De akkor is lehet téraránytalanság. Az ikerterhesség eleve komplikációnak számít, a többes meg méginkább. Megértelek, kérdező, nagyon együttérzek veled, és drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy nektek a legjobb! :)
2011. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A másodiknak pedig válaszul: kettőnél is beavatkoznak nálam, a sajnálatos előzmény miatt. De nem tudja valaki, hogy mi ennek a menete?
2011. febr. 15. 15:07
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja, és igen. Összevarrtak az előző esetben is, de sajna, nem segített...
2011. febr. 15. 15:07
 8/22 anonim ***** válasza:
Ok, akkor módosítok: alapesetben nem avatkoznak be általában 2-nél.
2011. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát itt is van egy ilyen kérdés, ezt is te tetted fel gondolom, de ha nem, akkor olvasd el a kommenteket, hátha segít.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt is én tettem fel:-) Mindegy holnap minden kiderül. Hány van, mi a menete
2011. febr. 15. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!