Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ikerterhességet tényleg...

Az ikerterhességet tényleg előbb kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés
ha igen mennyivel előbb? kicsit megijedtem, mert ma egy alig látható, de halvány pozit teszteltem, (elég megbízható teszt, párszor már volt negatív, és anyum hozza a laborból, ahol dolgozik). viszont még jó egy hét lenne a mensiig. mit gondoltok?
2011. jan. 27. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ikerterhesség esetén magasabb a hcg szint! Ezért lehetséges,hogy hamarabb kimutatja a teszt!
2011. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelent ikerterhességet, lehet, hogy hamarabb volt pé, vagy az is lehet, hogy már a beágyazódás kezdeténél termelsz hcg-t.

Az ikrekkel nekem a nemvárt előtti nap még negatív volt, másnap lett halvány pozi.

2011. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Van már egy kisfiam, elég húzós lenne, ha kettő jönne egyszerre...:)

a peteérés tutira előbb volt, mert a mensim is érdekesen jön meg. előtte 3-4 napig barnázok, de mindig az élénk vértől számoltam a kezdetét, viszont a peteérés pont ezzel a 4 nappal volt előbb, ez biztos, mert megéreztem. 3 naponta majd tesztelek, egyelőre nem élem bele magam, mert ez még tényleg nagyon halovány csíkocska.

2011. jan. 27. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha 4 nappal előbb volt a peteérésed, akkor a mensidet is 4 nappal hamarabbra kell elvben várnod, mint eredetileg. Szóval akkor már csak 3 nap van addig, így már lehetséges, hogy kimutatja a teszt, nem feltétlenül ikerterhességet jelez. Amúgy a "túl korai" pozitív teszt méhenkívüli terhesség jele is lehet.
2011. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jézusom, hát remélem, hogy nem az, mert nem görcsölök, nem fáj semmim, azt hiszem az ilyen tünetekkel jár. de írtam is, hogy azért igen erősen kell nézni, hogy lássuk a csíkot.
2011. jan. 27. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta ki előbb, csak az elmaradt mensi után 4-5 nappal.
2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem egyből görcsölsz, ahhoz még túl korai. Csak akkor mikor már túl nagy ahhoz, hogy ott elférjen. És az általában 5. hét után van. De nem akartalak megijeszteni, csupán ez is egy lehetőség. De mint írtad, hamarabb volt peteérésed, és halvány is lett a teszt. Szóval ha terhes vagy, sztem csak egy átlagos terhesség.
2011. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen nagyon halvány, eléggé rá kell koncentrálni, ezért is nem élem bele magam, majd hétfő körül csinálok egy másikat, aztán meglátjuk.
2011. jan. 28. 12:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2011. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy érdeklődsz!

sajnos UH-ra sor sem került, mert előtte 2 nappal elment a baba. Nem kellett műteni sem, spontán vetélés volt. Kiderült, hogy alacsony a progeszteron szint és nem tudott fejlődni a baba. Nem is gondoltam, hogy bármi baj lehet, az első terhességemnél semmi gond nem volt. most 1 hónap pihi, aztán lehet próbálkozni megint, de amint pozi a teszt, rögtön kapok gyógyszert, hogy pótolja a sárgatest hormont.

2011. febr. 26. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!