Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájnak milyennek kell...

A méhszájnak milyennek kell lenni-e ha valaki teherbe esik vagy menzi előtt? Ha zárt méhszája van valakinek az mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Az orvos aki megállapítja biztos elmondja a méhszájra vonatkozó ismereteket. Neked mit mondott milyen?

Magadnak meg eszedbe ne jusson vizsgálni, mert ha terhes vagy olyan fertőzéseket viszel be ami vetélést is okozhat. Amúgy hogy nyílt vagy zárt azt a doki tudja csak megállapítani, te nem

2009. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szia. nem én nem szeretnék nyúkálni.

csak annyit mondott hogy zárt és ennyivel letudta meg annyi hogy rendes nagy méh szabad környék

2009. febr. 12. 13:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

EMlékszem rád :) Nyugalom, sógornőmnek sem látszott a baba, mégis terhes volt.

Ha zárt akkor az jó, hiszen aki terhes annak zárva kell lennie.

2009. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A méhszáj alap esetben mindig zárt. A menses alatt nyitottnak mondott állapot sem igazán tényleges nyitottságot jelent, inkább egy kis felpuhulást. Nagyjából 8 hetes terhesség kell ahhoz, hogy tapintásos vizsgálat alapján valószínűsíteni lehessen a terhességet.
2009. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na még annyi, most olvastam vissza az előző kérdésedet.. elég gáz, hogy nem csinált uh-ot, hiszen ennyi késénél azért már kellene valamit látnia. Vérvételen voltál esetleg, hogy vérből kimutatható-e a terhesség? Mert ha nem is adott beutalót, akkor a helyedben lemennék a körzetihez, hogy adjon egy beutalót vérképre, mert a bizonytalanságnál nincs rosszabb. :(
2009. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem küldött vérvételre sem. csak megvizsgált és azt mondta hogy csinálljak egy tesztet és ha nem jön meg a következő sem akkor menjek vissza és ad gyogyszert hogy megjöjjön
2009. febr. 12. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:
És megcsináltad a tesztet?
2009. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem még majd holnap reggel
2009. febr. 12. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mire ad gyógyszert??!!! Én írtam neked azt hiszem, hogy menj másik dokihoz, szerintem ez be van tépve!!!!

Semmiképp ne menj vissza hozzá, lehet, hogy nőgyűlölő! Hallottunk már ilyenről. -Nyugodtan csinálj már most tesztet, hisz 3 hete késik (ha tényleg te vagy az ;)), akkor tuti kimutatja! Ha meg negatív, akkor is máshoz menj, én nem bíznám a méhem erre a dokira....

2009. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak.
2009. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!