Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha barnázgatok 2 nap késés...

Ha barnázgatok 2 nap késés után attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tünetek vannak, tesztet holnap reggel csinálok. Ha pozitív lesz, akkor mitől van a barna?
2009. febr. 12. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehetsz, de azért dokihoz is menj el mert én is barnázgattam, és méhen kívüli volt. De ez ritka, ne ijedj meg, csak biztos ami biztos.
2009. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam méhenkívüli, de az nem csak barnázással, hanem erős alhasi görcsökkel és rosszulléttel is jár.

nagyon sok terhességnél (egészséges!!!) hallottam barnázásról. kinek egyszeri, kinek visszatérő. tehát nem kell megijedni. ja és a méhenkívüli barnázás kávézacc szerű sűrű folyás....

2009. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a holnapi tezst megmondja mi a helyzet!
2009. febr. 12. 15:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is feltettem egy kérdést a barnázgatásról.Neked milyen és milyen tüneteid vannak még?

2009. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Napok óta émelygek és hányingerem van. Sokszor megyek pisilni, mellem nem fáj. Hasam csak pár napja fájt, most nem érzek semmit. 2 napja késik és hulla fáradt vagyok folyamatosan. És naygon remélem, hogy nem menszi előjel ez a pár csepp barnaság! :(
2009. febr. 12. 15:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem fáj a hasam és leszakad a derekam.És a barnázás csak reggel jelentkezik.Nálad egésznap van?
2009. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem is reggel általában aztán egész nap semmi.

Amikor megtörlöm a papíron nagyon halvány a barnaság, de a betéten nem lesz több mire ismét megyek wcre. Nem értem. De nem stresszelek tovább, holnap reggel csinálok egy tesztet, ha nem jön meg.

2009. febr. 12. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen!Én még várok a tesztel.Kérlek írd meg holnap,hogy mit teszteltél!

Szorítok!!!

2009. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen. :)
2009. febr. 12. 16:03
 10/12 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, csak nekem nincs semmi tünetem,talán annyi, hogy fáj a gyomrom. Szorítok és írj a teszt után.
2009. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!