Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a terhessé...

Lehetséges az, hogy a terhesség tünet nélkül jelentkezzen?

Figyelt kérdés
ezt ma hallottam!!nem hinném h igaz lenne de állítólag van ilyen!!igaz lenne??nem csak az h hányonger...stb de még meg is jön??
2009. febr. 13. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak egyes tűnetek amik nem biztoa hogy jelentkeznek.Ilyen a hányinger is.Stb.De még arról is hallottam hogy megjött valakinek a menszesze de akkor még nagyon az elején volt a terheségnek.De ez hosszabb távon nem valószínű.
2009. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én olyanról hallottam ár, hogy hetedik hónapig a nő menstruált, de közbe persze, nőtt a hasa meg minden, de ugyanúgy megvolt neki a havija. És semmi baja sem volt egyébként, teljesen normálisan, természetesen "viselte", mintha mi se történt volna.

Persze észre vette egy idő után, amikor lekezdett telni, hogy valami nincs rendben, és akkor tudta meg, hogy babát vár.

De majdnem az egész terhesség alatt volt neki mensese.

Szóval bármi előfordulhat, de az ritka, ha tényleg semmilyen tünet nem mutatkozik, kivéve egy idő után persze a növekedést:)

2009. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Helló! Van ilyen! Nekem semmi tünetem nem volt, eslő hónapban még a mensim is megjött, majd csak utánna maradt el, de se hányinger, se mellfeszülés, semmi de semmi jele nem volt. Barátnőmnek két hónapig is megjött utánna, s neki sem volt más jele, csak az hogy egyszer csak nem jött meg, de akkor már 11 hetes terhes volt. Mamámnak a terhessége végéig megjött a mensije, sőt volt hogy egy hónapon át is vérzett, egészséges lett a lánya, de utánna már több gyereke nem lett.
2009. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha értem!!hát furcsa mert ezt még nem hallottam mert az még oké h nincs hányinger...stb de az furcsa h közbe meg is jön főleg a nem kívánt terheségnél ami ebben az esetben álltalában az!!!
2009. febr. 13. 15:10
 5/6 A kérdező kommentje:
és nem tudja valaki ez vajon miért lehet??
2009. febr. 13. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jol emlekszem pont ma volt egy ugyanilyen kerdes, h megjohete, attol, h terhes valaki. menj visszabb kicsit a kerdesekben es ott pontosan megtudod, h hogyan is van ez, h a szervezet emlekszik, h meg kellene jonnie. de ez termeszetesen nem ugyanolyan verzes, nem elenk, stb, meg sokkal rovidebb. ez csak menstruacio szeru verzes...
2009. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!