Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves leszek decemberben, a...

30 éves leszek decemberben, a nagyobbik fiam 10 lesz novemberben, a kisebbik 7 éves. Ti vállalnátok 3. babát?

Figyelt kérdés
Nem tul sok a korkülömbség? Valamiért ugy érzem hogy idös vagyok a babához, ig hogy ekkora gyerekeim vannak.
2011. febr. 19. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy idős!Persze hogy vállalnám! Jó lesz megint babázni! Vágj bele!
2011. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Jó lesz persze! Aztán meg ne csodálkozz, ha a 20 éves fiad a 10 éves tesóját nem fogja szeretni.
2011. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán bevállalható. Talán még könnyebb is, mert egy 7-10 éves gyerek még önállóbb is.
2011. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Lehet, hogy én vagyok nagyon béna, de nem is értem a 2. válaszolót. Miért nem fogja szeretni egymást a két testvér? Talán ismerősöd a kérdező, és tudod, hogy a nagyfia egy önző, magánakvaló kiskrapek, aki utálja a tesóit? Most ezt nem vágom. Szerintem, teljesen ideális lenne a korkülönbség is, és a kedves kérdező életkora is. Én meg inkább abba a kategóriába tartozom, aki nem szülne egy második babát egy másfél éves kisbaba (még talán mondhatnám azt is, hogy csecsemő) mellé. Szóval kedves kérdező, hajrá, ha a pároddal szeretnétek 3. babát, akkor nagyon drukkolok Nektek! Üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája.
2011. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképp ha vágysz még egy gyerekre!
2011. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy idős a babához. 33 éves vagyok , a nagyobbik fiam 9 éves , a lányom 7 éves. Nem baj , hogy nagy a korkülönbség , szeretni fogják a kicsit , segítenek majd örömmel gondozni, várni fogják.Én most fogok szülni két hét múlva és még nem érzem magam idősnek egy kicsihez.
2011. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 9-11 évesek voltak a nagyok,mikor jött a kicsi.most megint terhes vagyok,3 év lesz a két kicsi között:-)A nagyok sokat tudnak segíteni
2011. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!