Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van 5-6 napom a nem...

Még van 5-6 napom a nem vártig. A mellbimbóm udvara nagyon érzékeny és mintha nagyobb lenne ez a terület. De nem fáj! Lehet ez jó jel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

ez egy idézet:

"1. Figyeltem az ébredési hőmérsékletem, ami mindig felment peteérés után. Tehát azért imádkoztam, hogy maradjon is fent s persze hogy ne jöjjön meg. Mikor már meg kellet volna jönnie és még mindig fent volt: TERHES VAGYOK :)!!!

Eredmény: pár napig még fent volt, aztán hirtelen lement, s aznap meg is jött. LETÖRÉS !!


2. Megjött, de van akinek több hónapig is megjön az elején. Szóval: ettől még LEHETEK TERHES :). Aztán megjött erősebben!

Eredmény: LETÖRÉS :) !!


3. A hőm igaz hogy leesett, de a fórumokról és egyéb oldalakról összegyűjtött információkból, tudtam hogy nem mindenkinek marad fent a hője terhesség alatt. Szóval: ettől még LEHETEK TERHES :).

Eredmény: LETÖRÉS !!


4. Figyeltem a beágyazódás jeleit. Peteérés után egy héttel alhasi szurkálást esetleg gyenge barnázás jelezheti a beágyazódást. Persze én minden hónapban éreztem ez idő tájt szurkálást. Ez azt jelenti: TERHES VAGYOK :)!!!

Eredmény: Mikor megjött: LETÖRÉS !!


5. A nem kívánt menstruáció megjövetele előtt mindig jobban fájt a mellem, mint egyébként, amikor még nem figyeltem erre. Két alkalommal különösen nagyon fájt szinte egy héten keresztül. Most már TUTI TERHES VAGYOK :)!!!

Eredmény: miután megjött:LETÖRÉS :) !!


6. Szokottnál erősebb fehér folyás, ami nem jár viszketéssel, minden hónapban előfordult. Tehát TERHES VAGYOK :)!!!

Eredmény: Mikor megjött: LETÖRÉS :) !!"


egyébként 5-6 nap mulva kiderül.

2009. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
óóó! Hát nem túl biztató!
2009. febr. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!