Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esetleg jót tesz neki a...

Esetleg jót tesz neki a masszírozás? Vagy a hideg-meleg váltózuhany? Pár hónap múlva már láthatóan nőni fog a mellem is, nem csak a mellbimbóm és a körülötte levő terület?

Figyelt kérdés
Én egy 14 és fél éves lány vagyok. Kb 160 cm feletti és 42 kg körül. Mostanság látom, hogy kezdek "érni" mert talán már kezd a "mellem nőni", legalábbis csak a mellbimbóm és a körülötti terület. Vékony vagyok, de más korombeli nálam sokkal vékonyabb lányoknak is sokkal nagyobb a melle mint az enyém.
2011. jan. 15. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

ne aggódj.velem is ez van.:S

bár nekem van egy pici mellem,de nem valami nagy.

az osztálytársaimnak sokkal nagyobb,mint nekem.:(

14/L

2011. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam..mármint hogy kéne vele bármit is csinálni. Ha esetleg feszül vagy fáj (ami természetes), igyál cickafark teát, drogériákban, patikákban is lehet kapni.

A mérete pedig csak és kizárólag a génektől függ, ismerek olyat aki semmit sem csinált vele soha, és "tejcsárdái" vannak (szó szerint), és olyat aki mindenféle kenceficét használt, masszírozta, stb. és kicsi maradt.

Azzal pedig, hogy most kezdett el növekedni a melled, nincs semmi baj, mindenki máskor kezd el érni. Pl. anyukámnak már 9 éves korában megjött a menzesze, nekem csak 14 és fél évesen. Szóval csak nyugi:)


19/L

2011. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!