Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől voltak pozitív tesztjeim...

Mitől voltak pozitív tesztjeim, ha most meg megjött egy hét késés után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 09:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt akkor babás vagy! Ha többet is csináltál és mind pozitív akkor kizárt hogy a teszt tévedjen! Milyen vérzésed van? Csinálj tesztet! És ha halványabb lesz a csík de ha ugyanolyan erős akkor is irány az orvos!
2011. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1 nagyon erős pozi volt, 2 nagyon halvány. Az a furi, hogy nem görcsölök, mint szoktam. Csak szúrkált egy kicsit a méhem reggel. Egyenlőre nem ömlik belőlem
2011. febr. 22. 09:39
 3/40 anonim ***** válasza:
Melyik teszt volt az erős pozitív vagy milyen tesztet használtál? Ugyanolyan volt mindegyik?
2011. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem. qupido lett erős pozi, aztán gabriel és egy másik qupido nagyon halvány pozi
2011. febr. 22. 09:44
 5/40 anonim ***** válasza:
Gabriel 25-ös tehát ha az halvány pozitív az nem baj mert a másik 10-es de ha az is utána halványodott akkor sürgősen doki ha a babát szeretnéd!
2011. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
És amúgy a második qupidot mikor csináltad reggeli vizeletből?
2011. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen, azért nem értem mi történik :(
2011. febr. 22. 10:08
 8/40 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mert ír fel gyógyszert hogy megmaradjon a baba! De majd megmondja ő hogy mi a teendő! De mindenképpen lásson orvos!
2011. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Ha több teszted is pozitív akkor biztosan terhes vagy! Menj el orvoshoz,hogy vérzel! Én októberben vetéltem el! Nemvárt után másfél héttel kezdtem vérezni! Ha nem csinálok tesztet akkor rá sem jövök,hogy vetélek!
2011. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

saját példám és nem akarok általánosítani!!!!!én most vetéltem el 6 hetesen. több pozi tesztem volt, aztán a nemvárt után 2 héttel elkezdtem vérezni és elment a baba. gyogyival sem lehetett volna segíteni mert már a vérzés napján nagyon alacsony volt a hcg szint, egy ideje már nem fejlődött. ha nem tervezett baba lett volna, betudom egy késett mensinek, mert sem erős görcs, sem darabos vér nem volt, csak egy sima 4-5 napig tartó vérzés. Azt mondta a dokim, hogy azért mert nagyon fiatal volt a terhesség. Nálam az is kiderült, hogy progeszteron hiányom van/lett szülés után (2,5 éve szültem) úgyhogy a következő pozi tesztnél azonnal gyógyszert kapok, hogy megmaradjon a baba. Nekem nem kellett műtéttel befejezni, 1 hónap szünetet kell tartani a köv. mensiig, aztán lehet megint próbálkozni.

Nagyon drukkolok, hogy neked ne ez legyen!!!!

2011. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!