Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closty szedése mellett...

Niktoon kérdése:

A closty szedése mellett hogyan illetve hányszor kell szeretkezni, hogy biztosan teherbe essek?

Figyelt kérdés

A dokim felírta a closty-t, a menszim 2. napjától szedtem napi kettőt öt napig. De a doki nem mondta meg, hogy a továbbiakban mi a teendő. Nem tudom kiszámolni a pé-met sem, mert 9 hétig nem volt menszim, és a norcolut hozta meg.

Valaki azt mondja, hogy minden másnap szexelni kell a hónapban! Nagyon szeretnénk már babát a férjemmel, adjatok tanácsot, Nektek hogy sikerült? Köszi!


2011. febr. 22. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ultrahangra sem rendelt vissza a doki? Ha valaki Clostit szed, alap, hogy a doki ellenőrzi a peteérést, és onnan már látszik, hogy kb mikor reped meg. Kétnaponta legyetek együtt, de azért érdemes lenne felkeresned a dokidat, mert ha nem is mensiztél, oda kellene Rád figyelnie a gyógyszerezés mellett!
2011. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a clostytol normalis esetben 28-30 naposak lesznek a cilkusok...en is pont ugy szedtem mint te es a dokim bejelolte a termekeny napokat amikor minden nap szeretkeznunk kellett...a ciklus 12. napjatol a 18.ig voltak bekarikazva a napok...szerencsere egybol sikerult. a ciklus 26. napjan mar pozitivat teszteltem...remelem nektek is mihamarabb sikerul
2011. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, nekem sem jött meg sokáig csak norcoluttal és én most vagyok túl az első closty hónapon és ma teszteltem egy halvány pozit, de meg ismétlem még. Engem is vizsgált és szemmel tartottuk a tüszöket, és a végén megmondta hogy mikor van a legnagyobb esélye a repedésnek. Sok sikert.
2011. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te 11:53-as Milyen tesztel teszteltél és milyen érzékenységű volt, mármint 10-es vagy 25-ös...?
2011. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a nevet nem tudom de 25os volt...ennek mar 2 eve
2011. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De most azon gondolkozok, hogy ha minden másnap szexelünk, akkor csak össze kell jönnie, nem? Mert peteérés 3-4 napig tart úgy tudom! Szóval mindenképp bele kell esnie!

A dokim meg egy kretén, sógornóm elvetélt mert nem látta a babát és úgy "megvizsgálta", hogy már aznap este elvetélt... Na pfff... De sajna csak ez az egy nőgyógyász van a városban... Már van egy fiam, de ő is nagyon nehezen jött össze, majdnem két évet vártunk rá.

2011. febr. 22. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
minnel surubben csinaljatok annal jobb mert egy no egy ciklus soran csupan 1 napik eshet teherbe...attol hogy a sogornod elvetelt meg nem biztos hogy rossz a doki mert egy egeszseges terhesseg nem megy el egy vizsgalattol, ott mas bajok voltak
2011. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Peteérés nem 3-4 napig tart. A peteérés egy folyamat, aminek a végén a tüsző megreped, a petesejt kiszabadul. 12 óra múlva el kezd öregedni, 24 óra múlva elhal elvileg. A hímivarsejt időtartama viszont több is lehet, akár 2-3 nap is. Így szerintem elég 2 naponta. Így a spermium minősége is rendben lesz. Van akinek a mindennapi szextől elgyengül, éretlen lesz a sperma.
2011. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!