Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a görbém? Jól állok?...

Milyen a görbém? Jól állok? Haladok az ovu felé? Nem gáz ez a hőleesés?

Figyelt kérdés

Nem tudok még igazán görbét értelmezni, ezért kérem a segítségeteket.

[link]


2011. febr. 22. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem fura a 12-ei leesés.ha mondjuk nem lenne az az egy hirtelen leesés majd azonnal vissza alaphőbe akkor azt mondanám hogy a 15.napi a jo,várj pár napot és meglátod hogy alakul.szerintem lehet téves a 12.napi nem?mert pé után szépen felfelé kéne iveljen a görbe,nem ismét lefele.bár nekem is ilyen hirtelen esik le mint neked a 12 napon.de én a 15.vagyis mai napra mondanám,és ha igazam lenne akkor holnap már magasabb kellene legyen a hőd,majd ird meg hogy alakult,remélem tudtam segiteni.
2011. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi!akkor úgy gondolod, hogy mára várható a peteérés?

pár nap múlva majd ismét felteszem a görbém, hogy láthassuk, hogy alakult.

2011. febr. 22. 16:45
 3/12 A kérdező kommentje:
annyi észrevételem van még, hogy ma már nincs tojásfehérjés folyásom, sőt semmilyen folyásom. teljesen száraz vagyok :(
2011. febr. 22. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet mától szépen emelkedni fog,nekem a pé-m napján már nincs toj.foly.-m. Várjuk a görbéd hogy alakul. Bizti az a 35.3 as hő???? Nem is láttam még ilyet. Nekem életemben a legalacsonyabb reggeli hő 35.8 volt,eddig. Arra gondoltam elírtad.... Amúgy a ciklusod általában hány napos????
2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem mindig alacsony a hőm. Lázas se vagyok szinte soha, ha beteg vagyok.

Előző hónapban még alacsonyabb volt a hőm, pedig nem voltam beteg.

[link]

Bár ekkor még nem igazán mértem rendszeresen.

A ciklusom 27-28 napos. Szinte mindig napra pontosan jön meg lány korom óta.

2011. febr. 22. 19:22
 6/12 A kérdező kommentje:
igazad van. mára már 36,6 lett a hőm!
2011. febr. 23. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Mostantól fent kell maradnia,azaz feljebb mint az átlag hőd és akkor már biztos,hogy megvolt a pé. Most már várakozás van össze jött-e a találkozó! Szurkolok!
2011. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma ismét lejjebb ment a hőm. nem értem. vagy a digitális lázmérővel van a probléma? pedig pont az ébredési hő mérése miatt vettem (eddig higanyos volt, de reggelente 10 percet nem akarok várni az eredményre). itt az aktuális állapot:

[link]

2011. febr. 24. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma egy 18 karikát oda még gyorsan,mert még nem dőlt el a dolog. Szerintem holnaptól,muszáj emelkedjen a hőd,nagyon próbálkozik a szervezeted. Meg lesz az nyugi,csak eddig úgy néz ki ez nem 28 ciklus lesz.
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon eltaláltad az ovum napját, mert a ciklus.hu is febr. 22-re tette és te is arra tippeltél! Nagyon jó vagy a görbeértelmezésben! :) Köszönöm!
2011. febr. 26. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!