Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült a baba, az első...

Ha sikerült a baba, az első erős "megjön érzést" kísérheti vér szivárgás + kis hőleesés?

Figyelt kérdés
Még 3 napom lenne a mensimig, és mindig pontosan meg szokott jönni. Tegnap este óta hányingerem van, és az este még erős hőhullámom is volt. Reggel nagyon erős mensis görcsre ébredtem, a derekam majd leszakadt, a hasam görcsölt és a melleim nagyon feszültek, jobban, mint valaha, de a görcs nem tartott sokáig, de eléggé megviselt (soha nem éreztem még ennyire). Azt hittem, meg fog jönni, mert ilyen mensis görcsnél már meg is indul a vérzésem rendesen. De nem jött, csak szivárog a vér enyhén (ha felnyúlok, csak akkor látszik), nem folyik semmi ki. A hőm 37,1-ről 36,8-ra csökkent mára. Az alaphőm amúgy 36,5, tehát még azért 3 tizeddel alaphő felett tartok. A melleim még mindig fájnak, gyengének érzem magam és hányingerem van. Van még remény a babára, vagy most már biztosan meg is fog jönni?
2011. ápr. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Két nap késéssel tegnap este elkezdtem vérezni enyhén, és múlt héten 2-szer volt barna pici foltom. Hőt nem mérek, eléggé forró fejű vagyok alapból is. :)

Teszteltem tegnap kora délután, ami negatív lett. 25-ös teszt volt.

Ma reggel már erősödött a dolog, de még most sem olyan, mint szokott, pedig nekem a 2. nap a legrosszabb.


Szerintem ha nem jön meg, vagy csak "maszatolsz", akkor reggeli pisiből próbálj meg egyet tesztelni 10-essel. Ha a beágyazódás miatt véreznél, akkor szerintem már egy enyhe pozitív összejöhet.

2011. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nekem csak X-epil tesztem van és nem megyek ma sehova, pihengetek inkább. Esetleg holnap tudok venni másfajtát, mert megyek vásárolni. Ezzel az x-epillel meg még korai lenne szerintem tesztelni, mert péntekre lenne esedékes a mensim.

Én most amúgy már nem reménykedem a babában, biztos meg fog jönni. De ha nem jönne meg holnap se és emelkedne a hőm, na akkor már kezdenék reménykedni nagyon! Majd megírom, hogy állok.

2011. ápr. 12. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves kérdező hogy alakult a hőd?

Esetleg tudnál csatolni egy görbét? Nagyon érdekelne, én mára nem vártam, még nem jött, de reggel 2 tizedet esett a hőm és csak két tized választ el az alaphőtől. Remélem holnap visszakúszik és nem jön meg. Várhatnánk együtt a holnapot.

2011. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap este sajnos megjött, pedig péntekre nem vártam.

A hőm csak fokozatosan kezdett csökkenni. Tegnap 36,8 volt, ma 36,7. Még mindig 2 tizeddel alaphő felett tartok.

2011. ápr. 14. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!