Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mertetek szexelni miután...

Mertetek szexelni miután kiderült, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Esetleg van olyan, aki egy szeretkezéssel ünnepelte meg, hogy babója lesz?

Kort is írjatok légyszíves!


2011. febr. 22. 19:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
:)) Igen, azt hiszem a legtökéletesebben fogalmaztál... Egy szeretkezéssel ünnepeltük meg, hogy kisbabánk lesz. :)
2011. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

És ugyanolyan volt a szex mint előtte, vagy valamiben esetleg más?

Ja bocs, a korodat leírod? Köszi!

2011. febr. 22. 19:53
 3/21 anonim ***** válasza:
míg orvos nem látott, addig eszünkbe sem jutott (egy vetélés után sztem normális aggódás). Utána már az orvos nem engedett.
2011. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ja, 29/N
2011. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szintén korábbi vetélés miatt az elején nem, aztán meg azért nem mert egyszerűen nem ment...nem tudtam "koncentrálni" mikor a baba mozgott...és mindig elkezdett mocorogni, nekem meg totál elvonta a figyelmem...lehet hülyén hangzik, de nekünk úgy nem ment egész terhesség alatt.

27

2011. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

persze,mért ne mertünk volna? (akinek vetélése volt v veszéjeztetett az más téma én nem voltam)

végig szeretkeztük a terhességet,azona a napo amikorra ki voltam irva be kellett feküdnöm,2napra rá inditottak de utsó este otthon még együtt voltunk és nagyon jó volt,hisz tudtuk h utána 6hétig nem lehet(s kb 5hétig nem is akartam,utána már alig vártuk h lehessen)

26vagyok,8éve a párommal,első baba

2011. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Persze! Végig szeretkeztünk a terhesség alatt. Volt pár hét, amikor kicsit vissza kellett fognunk a mennyiséget, de utána a 35. héttől megint nyugodtan csinálhattuk.

24 éves vagyok, 40+2 hetes kismama :)

2011. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az elején egyszer-kétszer még igen,bár akkor is kicsit aggódva, mert volt már két vetélésünk.A pocakom pedig nagyon bekeményedett, nagyon rossz érzés volt.

Utána már egyáltalán nem, főleg amikor már mozgott a kicsi.

Nem csak engem, de a páromat is feszélyezte a dolog.

El se tudtuk volna képzelni, hogy együtt legyünk.

30 éves

2011. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

És semmi szexuális dolog (petting maszturbálás) nem volt?

A párod hogy viselte?

2011. febr. 22. 22:34
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak most lett + a tesztem, de szex közben nagyon féltem a babát :(
2011. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!