Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-valaki-akinek a tesztek...

Volt-valaki-akinek a tesztek negatívok voltak, de mégis kiderült, hogy terhes?

Figyelt kérdés

4 tesztet csináltam, múlthét előtt 2-t, múlthéten 1-et, ma még 1-et és negatív.

Nem értem ezt az egészet. El vagyok keseredve, hogy ennyit késik és semmi jele, hogy megakarna jönni. Fel vagyok puffadva, a melleim szúrosan fájnak, sokat eszem.


2011. okt. 4. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

sok olyat hallottam már hogy a teszt nem mutatta ki a terhességet de még is baba volt a dologban én azt ajánlom hogy menjél el orvoshoz.meg nehogy ciszta legyen a dologban és azért nem akar meg jönni.

2011. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
félek, hogy cisztás lettem a clostilbegyt-től :(
2011. okt. 4. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2tesztet csináltam mind 2 negatív lett,elmentem a dokihoz és mondta h már pedig terhes vagyok...de sajnos problémák léptek fel és a baba kb 5-6hetesen meghalt a hasamba....Szörnyű volt....:( :(
2011. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!