Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vennél tesztet ebben az...

Vennél tesztet ebben az esetben? . Ha mégegy negatív tesztet látok tuti összeomlok

Figyelt kérdés
Egy gyerekem már van, ott a 27. napon már extrém erősen látszotta 2 csík. Újra babát szeretnénk. Az elmúlt hónapokban már rengeteg tesztet vettem. Sajnos feleslegesen. Minden alkalommal hihetetlen csalódás volt, felesleges reménykedések. Ebben a hónapban 28. napon a tesztem negatív lett, viszont 33.napja nem jött meg. (a ciklusom nem állandóan 28 napos, néha több, néha kevesebb). A férjem szerint teljesen felesleges újabb tesztet csinálni, "biztos csak kimarad, vagy késik egy kicsit". Van értelme tesztet csinálni? Hiszen így, a lelkem legmélyén még reménykedhetem, viszont ha mégegy negatív tesztet látok tuti összeomlok. Semmit nem érkek, ami egy kicsit is egy esetleges terhességre utalna.
2011. febr. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj tesztet, bárhogy is szeretnéd! Várj 2-3 hetet és ha akkor se jönne meg, na akkor teszt! így a kellemes csalódás az inkább borítékolható végeredmény! ;)
2011. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is első tesztelés negatív lett, 1-2 hét múlva ott volt a 2 csík :) Várj egy kicsit, még nincs minden veszve.
2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Sok nő pont azért nem esik teherbe, mert annyira teherbe akar esni, hogy a szervezete a stresszet vészhelyzetnek érzékeli, és nem is engedi, hogy baba foganjon, mert "minek ilyen veszélyes helyzetbe, amikor minden csupa feszkó?"
2011. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne csinálj tesztet! Várj még egy kicsit! Én ugyanígy voltam. Viszont ha ilyen a menzeszed, lehet hogy nem ártana egy hormonvizsgálatot csináltatnod. Én megtettem, és kiderült hogy a pajzsmirigyemmel probléma van, kaptam rá gyógyszert, és 3 hónapon belül terhes lettem. Üdv.
2011. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tutira tesztelnek.Inkabb most egy osszeomlas mint egy het mulva mikor meg jobban beleelnem magam.


Ha terhes vagy feltetelezhetoen par napon belul kimutatna,ha nem akor uj ciklus uj remenyek.

2011. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Csak vettem egyet, és 2 CSÍKOS! SIKERÜLT!
2011. febr. 25. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök Neked! :)
2011. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!