Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára, holnapra?...

Ki nem várja mára, holnapra? Sikerült szerintetek nektek?

Figyelt kérdés
érez valaki valamit,vagy esetleg tesztelt is valaki?IRJATOK.
2011. febr. 23. 08:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

szia én 24-25-re nem várom. Semmi jele, hogy megjön, de nem bízom már semmiben. Két napja teszteltem. Ovu (jóstesztnek) és HCG tesztet is csináltam, de mindkettő nagyon csúnyán negatív. jóstesztnek viszont már valamit kellett volna mutatnia szerintem, ha babás vagyok... Amúgy 1 hete leszakad a derekam, és vasárnap óta émelygek (bár ez lehet attól, hogy annyira izgulok, hogy a gyomromon jön ki), étvágytalan vagyok, és száraz...Szóval a jelek arra utalnak, hogy van baba, de a tesztek meg határozottan cáfolják. Viszont tesztelni szombat reggel fogok, ha addig nem jön meg....

Nálad mi újság? Első babára vársz? Én a másodikra, az első rögtön összejött, túl szép lenne ugyanezt elmondani a második babáról is....

2011. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom! Tegnap teszteltem egy nagyon nagyon halványat! Egy hete görcsölget a hasam! Azt hittem,hogy nem sikerült így elkezdtem vezetni a hőmet is a ciklus.hu-n hogy a következő hónapban jobban képben legyek,a hőm elég alacsony,ezért biztos voltam benne,hogy meg fog jönni! Most nem tudom,hogy mi lesz/van!
2011. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

szia,én mára nem várom,és a 3 dik baba lenne.

nekem krémes sok nyákom van,és a mellem érzékenyebb.a hasam 4 napja fáj.csak akkor szokott fájni ha aznap megjön.Most megyek a gyerekekkel orvoshoz,és utközben veszek tesztet,de majd csak hétvégén tesztelek,ha addig nem jönne meg.drukk neked.

2011. febr. 23. 09:36
 4/32 A kérdező kommentje:

nekem a hőm 36.9 napok óta.

majd irjatok ha valami változás van:-)

2011. febr. 23. 09:37
 5/32 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Hajrá mindenkinek! Kedves második! Mivel teszteltél tegnap? És reggeli elsőből?
2011. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem:) A férjem este jött haza,hozott tesztet,és nem bírtam várni este megcsináltam!Felrakjam a képet?
2011. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Aha!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2011. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
És mivel teszteltél?
2011. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Hát fényképen szinte nem látszik semmi!

A 11-ei együttlétünkből sikerült a baba,ha tényleg sikerült!

Gabriellel teszteltem!

[link]

[link]

2011. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez pozitív... :) A normál képen jobban látom. Szóval gratulálok!!!! Megvan az első pozitív!!!!!

Mert hogy a halvány csík is csík!!!! Nekem is kb. ilyen erősségű volt az első pozitív tesztem a fiamnál.

2011. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!