Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom,egyes...

Holnapra nem várom,egyes jelek szerint eséllyel. Lehetséges hogy sikerült? Vagy ezek alapján semmi sem biztos?

Figyelt kérdés

Mégis fájdogál a pocim,mintha meg akarna jönni,de nem folyamoatosan,hanem időnként egy kis ideig(kb.fél óra)

Fájdogál a mellem,mintha nőtt is volna picit,a derekam néha le akar szakadni,egyes dolgoknak még a gondolatától is hányingerem van,de ez nem állandó.

Ma kétszer megszédültem,szerencsére nem vezetés közben.

Megfogadtam,hogy ha nem jön meg,akkor vasárnap tesztelek,de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2009. febr. 1. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteig nagyon jók, legalábbis nálam pont ezek voltak. Fájdogált a hasam, a mellem akkor még csak alig éezhetően feszült és a derekam is fájt. Gyanúsak voltak a jelek, csináltam egy tesztet és pozitív lett!:) Drukkolok! Írd meg ha tesztelsz, nagyon kíváncsi vagyok, én babára tippelek!!!
2009. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baba!
2009. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fejfájás is lehet baba miatt?Egyébként nem jellemző,mostanában meg napok óta gyötör
2009. febr. 1. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy babás.A fejfájás sokkal inkább mensi elött jelentkezik.És a hányinger is.
2009. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsső vagyok! A fejfájást én nem éreztem, de sokan vannak akiknek ez is a tünetek közé tartozott!! Mikor tesztelsz? Megírod majd?
2009. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt a szívderítő választ köszönöm az illetőnek,jól esett :( finomabb már nem is lehettél volna...csak azért kérdeztem,mert mások is írtak róla(jelzem,ők biztosan terhesek voltak)


az eredményt majd egy hét múlva megírom :)

2009. febr. 1. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:

A tüneteid esélyesek lehetnek a babára! ;-)

Szerintem a tünetek közül azt kell nézni, hogy neked eddig mi volt menszi előtt és mi van most.

2009. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát mell+derák fájdalom,meg hányinger,az nem volt jellemző.görcsölni görcsöltem,de csak aznap,mikor megjött és akkor nagyon és egyfolytában
2009. febr. 2. 13:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik,fejfájás a vérnyomásom miatt kínoz,magasabb,mint szokott lenni... :(
2009. febr. 2. 22:43
 10/10 A kérdező kommentje:

ma nem bírtam tovább,teszteltem

negatív

2009. febr. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!