Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelni nem teszteltem. jó...

Tesztelni nem teszteltem. jó pár napja vettem észre hogy a cicim nőtt, fehér folyásom van, a derekam leszakad, fáj a hasam és megjön érzésem van, és néha a fejem is fáj tompán.Talán sikerült a baba? Mára-holnapra nem várom.

Figyelt kérdés
Lehet baba? Tudom-tudom, teszteljek ha nem jön meg, és fogok is a jövöhéten, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi hogy ezekkel a tünetekkel lehet-e baba? Ennyire nem szoktam előbb érezni.
2008. nov. 15. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, ezért csak bíztatni tudlak :-))

Viszont valaki azt mondja, lehet a mensi tünete is, de ha az neked nem ilyen, akkor nem annak a tünete, mert nekem is csak ekkor az egyszer jöttek ilyen tünetek.

A fejfájásod viszont lehet csak az idő miatt van nemtudom, mert én migraines vagyok és mindig fáj a fejem.

2008. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Én max a menzi előtti nap szoktam ezt érezni, és nem majd 1 héttel előtte. Remélem hogy tényleg baba lesz. Nálad hogy volt?
2008. nov. 15. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is egy héttel előbb már éreztem minden ilyesmit, aztán nem is jött meg, teszteltem pozitívat, 4 nap múlva hánytam is sugárban és még sajni az ügyeleten is voltam, de most a 36. hetem végén vagyok. Vigyázz a gyógyszerekkel, ha fáj is valamid inkább most ne szedegess be semmit, esetleg egy szem algoflexet.

Addig ennyi a teendő, aztán majd tényleg a teszt mondja meg, de én ilyenkor már tudtam, hogy pozitív lesz.

Előtte sosem volt ilyen egy héttel mensi előtt, csak miután megjött pár óra mulva kezdett minden görcs és fájdalom, innen tudtam, hogy ez más, mer sehol nem jött a vér.

:-))

2008. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Teljesen átvariálta a kérdésemet. Miért? Tök gáz hogy mások (rendszergazda...) átvariálják a kérdést és nem úgy van ahogy én szerettem volna!

2008. nov. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!