Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt/van cisztája,...

Akinek volt/van cisztája, késett a havi vérzése vagy elmaradt. Volt menstruácius fájdalmatok? Mintha meg akarna jönni? Akkor amikor meg kellett volna jönnie?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy cisztám van vagy terhes vagyok.

A teszt még negatív 10 napja késik.


2011. febr. 23. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,ne haragudj nem tudok pontos választ adni!Én is egy ciszta voltam,édesanyám még uh-on is volt és akkor derült ki a terhesség mikor már négy hónapos terhes volt velem.Hiába járt dokihoz.Jó,ez harminc évvel ezelőtt volt.
2011. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ! És remélem nálam is inkább babóca van..
2011. febr. 23. 13:26
 3/5 A kérdező kommentje:
A másik dolog ami még eszembe jutott, hogy gyakrabban jártatok a mellékhelységbe?
2011. febr. 23. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem októberben volt cisztám. Én is azt hittem, hogy baba, mert szúrkált a hasam és érzékeny volt a mellem. 3 hetet késett mikor már elmentem a dokihoz. Egy pici ciszta volt csak. A doki jól megpiszkált, és 2 nap múlva nagyon erős görcsökkel megjött. Utána visszamentem uh-ra és már nem volt ott. A mensivel elfakadt. Jah és a doki azzal kezdte, hogy elküldött vérvételre. A hcg-t nézte és hogy nem -e rosszindulatú a ciszta. (bocsi, ha hosszú voltam :-))

10 hetes kismami

2011. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ! Voltam dokinál végül, mert már nagyon idegesített. Nincsen semmi. Se baba, se ciszta.

Azt mondta a szoptatás miatt valószínű kimaradt egy ovuláció. Sok boldogságot kívánok Nektek!

2011. febr. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!