Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt enyhe alhasi fájdalmatok,...

Volt enyhe alhasi fájdalmatok, mikor először nem jött meg a baba miatt? Mikor meg kellett volna jönnie?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:04
1 2
 1/12 sumergo ***** válasza:
Nekem úgy görcsölt, mint amikor megjön, de én lombikos vok, nem tudom alapesetben milyen (sajnos).
2011. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, volt. De ne ebből következtess arra hogy terhes vagy!

Tesztelj és kiderül!

Szorítok!

2011. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen volt, és 18 hetes kismama voltam, amikor ez megszűnt.
2011. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen volt. Két gyermeket szültem és mind a kettőnél úgy görcsölt a hasam, hogy tutira vettem hogy meg fog jönni...és mégse!

De mindenkinél más úgyhogy annyira azért ne éld bele magad.(vagy ne ijedj meg)

2011. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és kb akkor kezdődhetett mikor beágyazódott( így utólag visszanézve). Akkor még nem tudtuk miért fáj, és néha nem csak enyhén fájt, hanem erősebben. Már gondolkodtunk hogy orvoshoz megyünk, mert nem tudtuk miért fáj. Majd mire késett a menzim elmúlt, és mikor teszteltem pozitívat, már tudtuk miért fájt a hasam.
2011. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy belekérdezek, de ezt az első erős megjön érzést kísérheti egy kis vér szivárgás + egy kis hőleesés?

Mert nekem volt ilyen nagyon erős megjön érzésem ma reggel (pedig 3 nap múlva lenne aktuális), és mégsem jött meg a mensi, pedig amikor ez az érzés van, utána egyből meg szokott jönni. Csak ilyen barnás vér szivárog, ha felnyúlok, akkor látni csak. Meg fáj kicsit a derekam és néha hányingerem van...Vagy meg fog jönni, csak most így jelentkezik, hogy ijesztget előtte? Nálatok hogy volt?

2011. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet barnázás,lehet vérzés is. Nekem pont azon a napon amikor meg kellett volna jönnie,olyan volt mintha meg is jött volna.Szinte biztosra vettem,hogy nem vagyok terhes.Aztán estére elmúlt a vérzés teljesen. De a második gyerekkel is szinte ugyanez volt csak pár nappal késöbb jelentkezett a vérzés. Vegyél tesztet,nekem mindig kimutatta a terhességet!(volt egy pár spontán vetélésem...)
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt.6 hetes kismama
2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10:36-os vagyok:

14:42-esnek: Köszönöm szépen a választ!

Még nem jött meg mindig, még mindig úgy érzem, hogy meg akar jönni, csak szivárog a vér. Most már teljesen úgy érzem, hogy holnap reggel már tuti meg fog jönni! :((

De egyébként mindenképp el fogok lőni egy tesztet, mert miért is ne? :)

2011. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ismerős ez az érzés....én is napokig mondogattam,hogy úgyis megjön mert érzem!Remélem összejön Neked (persze csak ha szeretnéd).Szerintem a teszt a tuti.Majd ird meg,hogy mi van veled...
2011. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!