Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a menstruáciom 6....

Tegnap a menstruáciom 6. napján szeretkeztem a barátommal. Még volt enyhébb vérzésem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2szer szeretkeztünk,elöször védekeztünk másodszor(rá 1orájára) pedig elöször óvszerrel,aztán pedig nélküle belémszurta kb 15ször,de szinte minden egyes lökés után kihuzta és megnézte nem-e jön belöle semmi...és nem jött semmi...nem élvezett el egyáltalán,mivel még nem volt benne annyi ,,anyag\\\'\\\' hogy el tudjon menni...van rá esély,h terhes vagyok?
2009. febr. 15. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
elméletileg igen, gyakorlatilag szinte kizárt. De egyet árulj elj, minek kísérletezgettek, miért nem szedsz gyógyszert, így egy stressz lesz az életed, amíg meg nem jön. Amúgy elvileg mensi alatt nem lehet teherbe esni, de ezek a szabályok csak akkor használhatók védekezésre, ha az sem baj, ha becsúszik a gyerek, mert ez statisztikai átlag és mindig vannak kivételek. Ez így semmilyen szempontból nem biztonságos és nem is élvezetes szex, vagy védekezzen fegyelmezetten a fiúd, vagy szedd a gyógyszert, mert egy görcsben leszel különben mindig.
2009. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elöször fordult elö ilyen és szerintem utoljára is:S....dee akk szerinted nem lehet belöle semmi?:S....ja és teszt hány nap után mutassa ki ha történt vmi?
2009. febr. 15. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nézd garanciát senki nem vállal rá, de szerintem nem valószínű, hogy gyerek van a dologban. A teszt meg kb. két hét múlva lesz pozitív, ha mégis. Addig sajnos nem tudsz mit csinálni, csak türelmeskedsz. De nyugi, az emberek 95%-a ilyen feltételekkel nem lesz terhes.
2009. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!