Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meliane fogamzásgátló szedése...

Meliane fogamzásgátló szedése után mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szeptembertől lenne aktuális a próbálkozás, mit gondoltok mikor hagyjam abba a gyógyszert? (10 éve szedem)Kell védekezni a gyógyszer után valameddig?
2011. febr. 24. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hat évig szedtem a melianet, januárban hagytam abba. Már meg kellett volna jönnie egy hete az első rendes mensimnek, egyelőre semmi...Terhes nem vagyok, de mensi sehol. Reménykedem, hogy nem okozott valami maradandó problémát a gyógyszer.

Szerintem ha 10 éve szeded és szeptembertől akartok próbálkozni, akár már most hagyd abba. Úgyis kell 3 hónap, mire el lehet kezdeni próbálkozni, ha azonnal visszaáll minden, mint a parancsolat.

2011. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd abba már és védekezzetet óvszerrel vagy megszakítással esetleg!

Én nem ezt a fajtát szedtem,6 évig. Májusban hagytam abba és még mindig nem állt vissza a ciklusom. Ahogy abbahagytam, kapásból 4 hónapig meg sem jött, majd 3 hónap, majd 2......

Lehet, hogy neked egyből rendben lesz minden, de szerintem nem vesztesz semmit, ha abbahagyod. A doki nekem amúgy is javasolt 3 hónap gyógyszermentes időszakot, mielőbb elkezdünk próbálkozni. Ezalatt szedj terhesvitamint!

2011. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is több mint 8évig szedtem a melianet.(Már idő szerű volt abbahagyni,mert nagyon bezavart).Szeptemberben hagytam abba a szedését,meg is jött rendesen,1-2 nap eltéréssel.Mi egyből próbálkoztunk,az eredménye itt van a pocakomban!:)

12hkm

2011. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!